Brumarei de Nov-Dec(87)-Bravo Adriana!Hai Dana84!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea_comsa spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioana_iasi

si eu am papat cu toata familia...un peste crap cu usturoi si mamaliguta,va invit si pe voi
fetelor pe mine ma doare cam nasol in partea dreapta,e ca si cum a-si avea apenticita....dar na,poate se contracta vre-un muschi,azi am facut bagaju dat la gata chiar si cu banuti marunti,ca la spital nu stiu daca voi gasi....am luat de 1 leu si de 5 lei de 10lei.
of daca asi stii cum nasc...


37+ ,teodor de 3 ani,tati si eu!

Si eu am avut dureri din astea si azi noapte si ziua, cand pe dreapta cand pe stanga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_iasi spune:

ce fain DEEA ai 38 de saptamani si 2 zile....inca un pic si ne dai de veste.....ce frumos,si eu ma gandesc ca mai sunt aproape 3 saptamani,asta daca nasc la 40 saptamani,poate sta mai mult decat la prima sarcina,teodor a iesit la 39s

37+ ,teodor de 3 ani,tati si eu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

MSilvy felicitari pt vestile bune!

Cristina cu Radu (3.12.2007) si bebe 2 (34 saptamani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_s spune:

luny pe noi nu ne-a gasit interesante..hi hi

msilvy felicitari pentru rezultate

33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msilvy spune:

firicel mersi de "bunvenit" , sper ca a fost totul bine la control .

beatrice si eu am mancarimi de piele si pe unele locuri un fel de blande care ma mananca ; asta cam de cateva luni ; eu calmez cat de cat mancarimile asa : dus cu ulei de dus nu cu gel de dus ( gasesti de mai multe marci ) si pe urma pe pielea uda masez ulei de migdale ;

am vazut discutia despre centura dupa nastere sau nu si vad ca majoritatea sunt NU ; am de la soramea care nu a folosit deci stau in dubiu inca daca da sau nu .. doctorul ei i-a spus absolut nu , eu nu am intrebat la al meu ..

cat despre colostru pe care deja il aveti : eu nu am nimic , masez cu crema dar nu pot sa strang pentru ca ma dor tare sani si sfarcurile .
pe voi nu va dor ??? e adevarat ca eu am avut intotdeauna sani durerosi dar de cand sunt insarcinata ma dor fff tare .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia73 spune:

silvy ma bucur sa aud vesti bune
raluuu, ooka, cate hainute ati luat la fete?
nush cate sa pun in bagaj

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,
Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine
Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt
Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.
Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti
Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.

bebelinul meu scump

Ma la Bunul sa-mi daruiasca un sanatos
Florin 18 ani si +37 Matei Ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msilvy spune:

mersi la toate , sunteti niste scumpe ..
cum zice gine meu , urmatorul obiectiv : 37 saptamani !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuknuknuk spune:

moamaaaa cata activitate la majoritatea dintre voi!

eu azi am dormit pana la ora 13!!!!! m-am trezit, dar tot in pat am stat...nu aveam putere nici sa stau pe scaun la calculator...
dar am vazut ca nu sunt singura care doarme ziulica toata, si care are dureri de maini, degete, picioare etc...eu ma trezesc cu degetele de la maini inchilozate...doar dupa ce fac putina miscare se dezmortesc...

deci eu nu am vazut-o pe pitica lu' ralu si vreau si eu!




34+ Luca Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana84 spune:

wild , da tot la elias nasc

ralu mai ce printesa frumoasa ai tu acolo...sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii toata viata si sa fie sanatoasa si norocoasa...pup fata mica

37+ cu Diana Maria
Iti multumim Doamne

Dana's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_78 spune:

msilvy felicitari pentru vestile bune.
fetelor va rog cand puteti sa imi trimiteti si mie parola cea noua si cum stau mult si pe facebook poate ne imprietenim si pe acolo.

32

Mergi la inceput