Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (66)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Corect pisuc! Somleac e de admirat si de luat exemplu!
Va pup , ma intorc la ale mele!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac

Catank la mesajul tau sus la iconite este o foaie cu un stilou, acolo poti edita raspunsul.

Nici eu nu-i dau Ilincai carne decat dupa 8 luni. Si nu-i dau nici suplimente de fier sau Ca, i-am facut analizele si sunt bune.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011


Interesant ce spui tu acolo...si eu sunt anti pastilute fel de fel.
Cereale ai folosit sau folosesti ptr Ilinca?
Multam de raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

aa si roxy, LA MULTI ANI pt Anastasia! da si tu niste tort ceva, un strudel,

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetele

oooaaa catank ne da cafeluta, te-ai trezit special pentru noi sa dai cafeluta, nu?

am uitat sa va multumesc ieri pentru reteta de iaurt catank si persi . o sa incerc si eu si sper sa-mi iasa bun

pisuc multumim de urari. da, stiu ca azi este Sf Anastasia si sarbatorim asa un pic printre treburi

ailed dau un strudel cu dovleac si o cana cu laptic
este bun?

madutza si Anastasia a invatat foarte bine cum sa-si desfaca, caciulita si sa si-o dea jos, am si vazut-o cum face bine ca doar cateodata face asa, in rest o tine pe caput.

somleac esti tare, mai iei si alti copilasi in grija. ce distractie pe capul lor. si imi place cum gandesti ...ca poate ai si tu nevoie vreodata.... numai sa se ofere cineva si la tine.
i-ai lasat pana acum la cineva pe toti?
sper ca ti-a picat bine vinu, da? si nu te doare capul acum

leeloo bravo pentru puiuta mica, intra mai des pe la noi

toate mamicile si bebeii dulci.


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Da roxy, special ptr cafeluta m-am trezit

Ioana la 6.30 maxim 7 ar fi drepti daca ar putea, asa ca se multumeste stind pe burta si chicotind si eu cu un ochi la ea cu unu in perna..offffff ce-as mai fi dormit.

Nu am stiut ca e sf Anastasia astazi.
Sa fie sanatoasa, sa va aduca numai bucurii micuta Anastasia!!!
La multi ani!!! sau cum se spune?lunite???



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Neatza mamici!
Cami, multumesc pt raspuns! Vom incerca si asa, sa aducem pe cineva acasa sa stea cu Dari.

Catank, Daria are acelasi program ca Ioana. Nici pe mine nu ma deranjeaza trezirile noaptea. Doar dimineata ma rog de ea sa mai dormim, bineinteles fara efect! Dar dormim impreuna de la 8 la 10

Sotul e la pescuit, soacra la cumparaturi, socrul cu treburi si eu iar am ramas singura cu bursucul meu!

Am trimis-o pe soacra sa cumpere caciulita subtire pt Dari. Ca dimineata e mai fornaita ca seara. Incerc si eu ca Roxy sa ii pun caciulita macar cateva ore dupa baie

Weekend placut fetelor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank
si eu asa as mai dormi dimineata, dar ce crezi ca pot? ca imeiat este calare pe mine si trage de mine, ca eu o iau in pat la 6 cand se trezeste. n-o mai pun in patut.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarApr2011 spune:

ia gata cu trancaneala, pauza de cafea sa fac un nou capitol

deci catank, grija mare da? ca am venit sa te salvez ca doar sunt nevasta lu` Batman

daca nu ati ghicit cine se ascunde .... alta data nu va mai salvez

revin cu noul capitol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Roxi sati traiasca Anastasia, sa fie sanatoasa, vesela si sa va imbucure toata viata.
N-am apucat sa iau decat o gura de vin ca am adormit.

Catank, Ilinca are o singura masa cea de fructe mar sau para (dupa cum se prezinta KK) in care bag o lingurita de cereal de la Milupa ( 3 cereale bio, e ceva cutie pe care scrie nemteste). Restul tzatza.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Capitol nou aici!

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput