Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(93)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

Loutzy, plizz, o parere te rog, dintre orajel, calgel, dentinox, care ti se pare mai ok?merci anticipat, pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andutza_B

Citat:
citat din mesajul lui Shines

Anka..ai dreptate,bv mami!!! protesteaza
e mare adevar...nu trebe sa ne facem griji,fiecare copil cu ritmul lui, aci doar ne ''laudam'' ca ciorile cu comorile noastre,ceea ce e perfect normal,fiecare lucru pe care il fac ei pentru noi e ffff important.







Cu "comoarele"








Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)




daaaa mai,am uitat.
comoarele lu mama de comori
esti tare simpatica si imi esti tare draga




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Citat:
citat din mesajul lui Shines

Citat:
citat din mesajul lui Andutza_B

Citat:
citat din mesajul lui Shines

Anka..ai dreptate,bv mami!!! protesteaza
e mare adevar...nu trebe sa ne facem griji,fiecare copil cu ritmul lui, aci doar ne ''laudam'' ca ciorile cu comorile noastre,ceea ce e perfect normal,fiecare lucru pe care il fac ei pentru noi e ffff important.




'Viata poate fi inteleasa doar prinvind inapoi dar trebuie traita privind inainte'


Cu "comoarele"








Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)




daaaa mai,am uitat.
comoarele lu mama de comori
esti tare simpatica si imi esti tare draga




'Viata poate fi inteleasa doar prinvind inapoi dar trebuie traita privind inainte'


Cu riscul de a unge cu sirop forumul asta... stii ca si tu imi esti f f draga, da?

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Magnetism...moamaaa ce ''plimbacioasa'' esti. cat noroc...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Sa mai raspundem la Sz-ul cu relatiile: eu am avut cateva relatii inainte de sotul meu cu care sunt de 11 ani (se implinesc anul asta pe 9 noiembrie la 10.15), dar total inofensive, copilaresti, am avut un prieten f. bun in Liceu coleg de clasa cu mine, un baiat minunat shi relatia noastra a evoluat dintr-o buna prietenie in iubire, a fost ceva minunat, insa ne-am racit cand a intrat la facultate( am o cutie mare de scrisori de la el shi el de la mine, scriam mult, f. mult)!!!
Al meu sotz a avut multe prietene shi aproape toate mai mari decat el( a propos sotzul meu e mai mic decat mine cu un an jumate), shi 2 relatii lungi inainte de mine.la noi a fost dragoste la prima vedere shi este shi acum!!!!
Nu mai vb cu fostii mei pentru ca nu am cu cine!! unii s-au insurat shi s-au prostit, altii nu mai stiu de ei shi nu ma mai intereseaza!!! unul dintre ei sta chiar aproape de mine dar a devenit un snob shi jumate plus ca are o nevasta rea, neagra shi urata shi mai e shi geloasa, ca i-am invitat sa iesim la o cafea mai stam de vb ne mai aducem aminte de una de alta shi ce credeti ca mi-a zis el? Nu pot, ca sotia mea te stie, shie geloasa!!!! Jesus cata proste au unii in cap!!! probabil nevasta-sa e disperata sa nu-l piarda, fie vb intre noi ca el traieste cu alta de un an jumate shi ea habar nu are, dar eu stiu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

fetele care aveti cu ce la revista glamour e un card de shopiing care iti da reduceri de pana la 30% la o gramada de magazine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Da, Magnetism, asa am patit si eu, cand am incercat sa tin legatura (desi ei stiu ca-s maritata, cu copil si, mai ales, stiu CUM SUNT EU) mi-au trantit diverse, printre care si " sotul tau stie ca agati barbati pe net?". Casatoriti si ei si cu copii. I-am zis lui musiu al meu sa nu care cumva sa-l prind ca la fel face si el, ca doar nu-i salbatic!! Ce conteaza ca esti casatorit, cu copii, nu poti povesti, absolut neutru, cu persoane pe care le cunosti de atatia ani?? Inseamna ca astia nu au incredere in ei insisi, in relatiile lor. Eu stiu sigur ca, cel putin acum (nu stiu mai incolo), daca ii danseaza una goala lui musiu, asta sigur ii spune sa isi ea ceva pe ea ca raceste.

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui luciact

Loutzy, plizz, o parere te rog, dintre orajel, calgel, dentinox, care ti se pare mai ok?merci anticipat, pup

mami fericita de printesa Eva Maria 08.01.2011





Dentinox si Calgel contin lidocaina(mai exact xilina). Orajel contine benzocaina naturala. Sincer nu stiu ce sa-ti recomanda, noi folosim calgel, nu ne luptam cu dureri prea mari candd ies dintisorii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

nu a icenput inca perioada de votare am impresia,de-aia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Citat:
citat din mesajul lui zumzu

fetele care aveti cu ce la revista glamour e un card de shopiing care iti da reduceri de pana la 30% la o gramada de magazine

Mamica de Darius Alexandru 2.01.2011
http://photosbynicoleta.blogspot.com


Daca-s doar la sucursalele din Bucuresti...degeaba!

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput