Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(93)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

ANDUTZA - e clara treaba! suntem, vrem- nu vrem, in acelasi butoi!
of!
fraza "uneori as vrea sa ma oblige cineva" - m-a uns la suflet. mi se parea ca toate pe forumul asta stiti exact de ce mergeti la serviciu / de ce stati acasa.

bine te-am regasit, sista'!

ziki, de doi pestisori flavia si felix
4 in cuibusor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Capitol nou!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

neata si de la noi..desi e trecut de 12.

am intrat doar sa fac prezenta. sunt cam plina de spume..nu dezvolt ca nu are rost

doar atat zic: Monica eu am luat de la bazar ff multe lucrusoare ff frumoase.

poate pana diseara imi revin...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

'neata...si muulta cafea pentru toata lumea...

Multumesc pentru raspunsuri.. I-au trecut toate petele, Adeline arata ca'noua' din nou A avut o reactie parca ar fi fost urzicata.
A aparut pe suprafata mare intr-un interval scurt si a trecut oarecum repede...cred ca totusi e reactie la detergent...
Uite asa mi-au mai aparut cateva fire de par alb.

Ca sa nu ma risc am sa spal totul din nou...Deci: Persil nu e pt noi...
Pana pe la 6 lunite am fost totdeauna atenta sa spal hainutele ei cu detergent neutral, dar accidental a mai purtat cate ceva spalat cu detergentul nostru si nu a patit nimic, asa ca am trecut incet la acelasi detergent...de obicei nu folosim Persil, dar cica era la oferta ..

In rest febra parca a mai cedat, dar inca nu zic hop...mucii s-au inverzit si aici...

vasilasanita: mai, are copilul tau picioruse super drepte, ce cracanici vezi tu acolo??? Stai linistita...

Pupicei la toate buburuzele bolnavioare!




Diana & Adeline
Dear baby
Cutia cu surprize

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Neata!
Mai, eu nu cred ca se spala, e si azi ditamai sarbatoarea! BEBELU????

ANGI, auzi norocu lu gagica-sa!!! Femeie, nu esti cu toata tigla pe casa!

ANKA, nu ma mira atmosfera aia intre barbati de care povestesti tu. Asa-s ei, asa e si la mine la serviciu (peste 90% barbati), se jignesc, se injura, isi scot ochii si apoi ies la bere si sunt prieteni. O femeie tine minte o mie de ani asa ceva, iti aminteste mereu, e ranchiunoasa...lor le trece repede. Poate e mai bine.

PPISIC, n-am mai apucat sa zic, la detergent m-am gandit si eu - spui ca l-ati schimbat recent si ca bubitele erau in zona acoperita de body. Deci era destul de clar. Bine ca a trecut!

Am fugit. Am o zi plina. Dar diseara cine se relaxeaza cu fetele in oras?

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput