Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

HaI ca am aparut si eu

adriana, tu macar scrii o dta pe saptamana, dar sunt fete care nu au mai scirs de 3-4 luni...

Imi dau si eu cu parerea, bulinutza si votez categoric pt David-Andrei

Fetele, ma gandesc sa nu cumva sa avem surpriza la kfc romana si sa nu avem loc. Eu am locatia perfecta: la sora mea la restaurant, (avem si pile) , este la parcul Gradina Icoanei, foarte aproape de pta romana. Sau la kfc aviatorilor, ca e mai liber??


Alina 27+cu si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Eu m-am apucat azi de calcat, de dimineata, si am reusit sa termin tot, adik vreo 10 camasi, 5 pantaloni cu dunga, 3 lenjerii, si un morman de tricouri, pijamale, etc etc. Si am spalat deja 4 masini, mai am una si gata.


Alina 27+cu si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Eu zic sa ne vedem in jurul pranzului, pe la un 12.30-13, ca sa si papam. Ca doar asa vom fi bine dispuse, nu?
Si mai facem o intalnire dupa-amiaza, poate sapt viitoare si cu cele care nu pot veni joi.



Alina 27+cu si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Lady, dar stiu ca mi-ai dat de lucru cu numele de baieti Am incercat fiecare nume cu numele de familie si imi place Philipe. Mai si eram asa hotarata la Robert-Cristian, acum sunt confuza total Imi place Philipe-Andrei (dar mai bine cu f: Filip-Andrei, sau Filip-Alexandru)

Alina 27+cu si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Mie imi surade si parcul gradina Icoanei

Lady, o gramada de nume frumoase si la baietei ...greu de ales. Noi vrem in continuare Alexandru, ca al doilea nume sotul vrea Tudor eu vreau Radu. Sa vedem pana la urma cine va castiga.

Am mancat cinci sarmaloaie cu mamaliga aferenta si cu smantana si acum simt ca-mi plezneste burta.

De doua zile bebe nu mai e asa vioi cum ere si incep sa fiu ingrijorata. Da stiu, ma plangeam cand misca ca ma deranja, ma plang acum ca nu ma mai deranjeaza, sunt greu de impacat.

Pe langa asta, voi aveti zile cu secretii mai abundente? Mi-e sa nu-mi fi revenit candida in peisaj.

+25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Matza...Radu!

Alexandru Radu..se cam repeta literele....

Tudor Alexandru..e altceva





25+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Cine sarbatorea azi 3 ani de casnicie?Olishka sau Alice!!!???

Oricum...Aniversare frumoasa si o dedicatie din partea mea:






25+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_anto

Lady, dar stiu ca mi-ai dat de lucru cu numele de baieti Am incercat fiecare nume cu numele de familie si imi place Philipe. Mai si eram asa hotarata la Robert-Cristian, acum sunt confuza total Imi place Philipe-Andrei (dar mai bine cu f: Filip-Andrei, sau Filip-Alexandru)

Alina 27+cu si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)





Phillipe Christian



25+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Oricum e putulica mea bleaga si asa va fi alintat pana la 20 de ani..... Ma chinui degeaba cu numele.

Ideea e ca-mi placea mai mult Alexandru Tudor dar avem niste prieteni extraordinari cu care ne-am facut din nou timp sa ne vedem iar el se numeste Radu. Din cauza asta am inceput sa prefer Radu.



+25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Citat:
citat din mesajul lui alina_anto

Lady, dar stiu ca mi-ai dat de lucru cu numele de baieti Am incercat fiecare nume cu numele de familie si imi place Philipe. Mai si eram asa hotarata la Robert-Cristian, acum sunt confuza total Imi place Philipe-Andrei (dar mai bine cu f: Filip-Andrei, sau Filip-Alexandru)

Alina 27+cu si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)





Phillipe Christian



25+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Daaaaa!!!!

Vaaai, Matza, ce mi-ai facut acum, ca vreau sarmaleeeeeeeee!!!!!

La multi ani Olga! Sa fiti fericiti pana la adanci batraneti!

Merg la nani, vorbim mai tarziu..

Alina 27+cu si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput