Mamici si copii din Arges (4)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Neata fetele si o saptamana frumoasa si usoara va doresc! Ce mai faceti?
Ce oferiti doamnelor de 1 - 8 Martie? Nu am cumparat inca nimic si nici nu prea stiu...
Noi am trecut vineri de evaluare, a fost ok, desi inainte de a intra am asteptat cam 15 minute si nu mai avea stare, a raspuns bine la toate intrebarile, exceptand literele si spunand ca ea nu stie asa ceva, nici macar nu s-a uitat dupa cele pe care le cunoaste
Ieri am fost la tara la munte si s-a tavalit cateva ore prin zapada, de azi nu se mai trezea sa mearga la gradi...dar dupa doua saptamani de pauza...gradi a devenit tare plictisitoare.
A...am avut si musafiri - sora mea din Constanta dupa care Erica e innebunita si care o invata o groaza de prosti si prietena mea cea mai buna a nascut simaine ma duc sa-i vad bebitza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Um martisor si multe de la noi .
Va dorim multa sanatate si noroc, fericire si iubire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

La multi ani MAMELOR!
Sa va fie viata plina de bucurii si impliniri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Anca, ai ramas singura pe baricade..uite de la mine si
V-ati inscris la scoala? Noi da. Sper sa fi fost decizia corecta, dar oricum nu cred ca am cum sa aflu acum, daca am facut bine sau nu.

Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Salutare si de la noi.
Ralu ne-am inscris la clasa 0 la sc nr.11, om vedea ce o fi.
Week-end placut va dorim, ca se pare ca in sfarsit vine primavara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Salutare fetele.
Eu am niste saptamani infecte la munca, de ajung acasa lata, curatenia e doar la jumatate, mancare nu stiu inca ce fac...copchilu azi cam mucea, dar ma bucur ca vine Pastele.
Unde petreceti sarbatorile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Salutare..am intrat sa urez Paste Fericit!!!!

Noi vom merge pe la parinti, si la unii si la ceilalti. Curatenie cam ioc, vad maine cand ma intorc de la serviciu ce pot face.

Anca, sa inteleg ca ne facem fetele colege

Zile frumoase tuturor....

Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Paste Fericit, cu sanatate , pace sufleteasca si lumina!
Ralu daca mergeti la scoala 11, da.
Si eu azi sunt la munca pana pe la 17, diseara incerc ceva curatenie si maine ceva mancare.
sa petreceti frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

salutare...abea v-am gasit..pustiu pe aici.
Pe vremea asta tre sa aveti chef de scris...
Eu astept concediul..mai am 2 zile. Plecam la mare luni dimineatza cu maimutele..sper sa ne odihnim dupa anul asta greu...
Voi ce mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Buna

Cam liniste pe-aici, dar imi incerc norocul .
Voiam si eu o informatie (imobiliara) de la pitestence. Mama are un apartament cu 3 camere in zona eremia grigorescu care e inchiriat de foarte multi ani, pe care e posibil sa il vanda in viitorul apropiat. Inainte de a-l da la vanzare, mi se pare corect sa o intrebe prima data pe fata care a stat atata vreme acolo daca e interesata. Problema e ca m-am uitat pe net la preturi, insa difera destul de mult, sunt diferente si de 20,000 de euro pentru apartamente identice.
Asa ca daca aveti idee cam cu cat se vinde acum un apartament in zona aia, mi-ar fi extrem de utila informatia. In ideea in care fata care sta acolo e interesata, sa fie un pret corect pentru toata lumea (ea oricum sta pe o suma simbolica).
daca nu va fi interesata, atunci asta e, il dam la vanzare si evident ca vom incerca sa obtinem cat mai mult pe el , dar daca e interesata, sa stim cam pe unde ne invartim ca si suma de discutie.

Mergi la inceput