Mamici si copii din Arges (4)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

la multi ani erica!!!!!!!!! sa fie sanatoasa, norocoasa si sa dea Dumnezeu sa aibe o copilarie usoara si fericita la fel ca si pana acum. iar voua anca (adik tie si lui george) putere de munca sa o cresteti frumoasa si desteapta si fericita asa cum merita sa fie orice copil pe lumea asta.
cum l-a primit pe mosu'? ce a zis de cadouri? a fost incantata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

mie nu mi-a adus mosu' decat o ciocolata de la mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Multumesc Mirela. bicicleta i-am dat-o duminica si a iesit cu ea pe afara. I-a placut, desi eu ma asteptam sa faca fite.
Mosu i-a adus multe dulciuri ( unele din stoc), portocale, mandarine ( ca sa fie zona plina) si doua carti pe care nici nu le-a bagat in seama. A incantat-o mult o cutie de poiana chokotoff din care s- a si servit cred cu vreo 3.
Mie moshu tot cioco mi-a adus de pe la toti ai mei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

La multi ani Erica! Sa cresti mare, sanatoasa si fericita.

Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Multumim Ralu.
Azi dimineata se plangea de dureri de burtica da am dus-o la gradi. I-am dat si o lingurita de espumisan. Ieri a prins la a mea sora pe birou 1/2 ciocolata si a mancat-o si de la asta cred.
Sper sa fie bine.
Voi ce le dati cand ii doare burtica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

Debridad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

si ai mei pitici au ca obosit de gradi, nu prea mai au chef sa se trezeasca, insa chiar trebuie sa mai mergem cel putin si saptamana viitoare pt ca pe 13 are rares serbarea, iar pe 14 rebeca. in saptamana 19-23 nu stiu daca ii voi mai duce. de fapt oricum pe 23 ne-au zis d-nele educatoare cand am avut sedinta sa nu ii mai ducem, daca se poate, ca si ele cam vor sa isi ia liber, sa plece in concediu. iar semestrul incepe pe 15 ian. deci va fi o luna de stat acasa pt ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

anca, raluca pana la urma la ce scoala le-ati inscris pe fete?
eu m-am hotarat pt scoala 15. este exact langa gradinita. deci va fi tocmai bine ca o pot lasa si pe rebeca si pe rares la aceeasi ora si nu mai trebuie sa aleg in alt capat de oras pt 2 copii. inca nu l-am inscris pe rares pt ca nu am sunat-o pe dr de familie sa fac rost de fisa de vaccinari. cica trebuie si acea la dosar. plus copie dupa buletinele parintilor si certificatul de nastere al copilului si o cerere tipizata completata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Debridadul parca e suspensie si se face cu apa, nu?
Am avut prin vara da e valabil o luna si l-am aruncat.
Eu pe Erica am inscris-o la sc 11 in Craiovei, da doar pe o lista si de saptaamna viitoare il mai trimit pe al meu si acolo si la Sc 4 (unde in inscrisa Riana)
Sper ca a mea sa nu aiba atata vacanta ca nu am cu cine sa o las

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Neata fetele . Vine week-endul
Eu il am plin , asa ca tre putere: party sambata, party duminica, da sper macar sa se bucure capra.


Mergi la inceput