Mamici si copii din Arges (4)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

nu stiu cat de buna o sa fie. macar avem liber pe 1 dec, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Sper si eu sa fiu libera pe 1 Decembrie.
De ce esti suparata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

cu serv. sau mai bine zis cu lipsa lui in viitorul apropiat...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Imi pare rau Mirela. Stiu cum e pe pielea mea, iar G e in aceeasi situatie ca si tine.
Ti-as spune ca o sa se rezolve cumva, da parca nu e la fel de bine...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:


La multi ani tuturor sarbatoritilor zilei cu sanatate si noroc, multa fericire si impliniri !
La multi ani si pentru maine tuturor! Sper sa fiu si eu libera si sa sarbatoresc prin smotru acasa ca m-am hotarat ca pe 10 sa fac mini ziua Ericai/ inaugurare si mai e de munac, inclusiv de despachetat.
La ce ora se aprinde bradul din centru?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

neatza! cum ati petrecut ziua de 1 dec?
eu am gatit toata ziua, iar dupa-masa am fost in vizita la niste prieteni. in schimb am rosu in gat, ma doare de nu mai pot, ma ustura si nu pot sa inghit absolut nimic!!! nu m-am odihnit deloc azi-noapte. sunt ca un zombi acum... noroc ca e zi scurta si vine week ca sa pot zace!
piticii au liber astazi ca cica e cerc profesoral. i-am lasat cu socrul meu acs (socra mea iarasi este plecata pana nu se stie cand... as usualy). sper sa doarma pana pe la 9-9.30 ca altfel o sa il innebuneasca de creier pe bietul om.
la voi cand vine mos nicolae? luni dupa-masa sau marti dimin? ma gandeam sa vina luni dupamasa ca sa apuce sa se joace cu jucariile ca altfel nu vor mai vrea sa plece marti la gradi de dragul cadourilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Neata fetele.
de 1 Decembrie am spalat vreoo 2 covoare, ceva curatenie, tuns si mers la brad. Da e cerc profesoral si Erica e acasa cu tasu.
La noi mos Nicolae vine marti dimineata si nu aduce decat dulciuri si o carte, iar pt ziua ei o bicicleta, ca daca sunt in aceeasi zi...
Mirela sa te faci repede bineCred ca daca sunt jucarii ar trebui sa le pui marti dupa amiaza, iar dulciurile dimineata
A rezolvat Iulia problema?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

deocamdata nu. ii face masaj la ochisor zilnic. nu pare sa fie vre-o ameliorare. oricum medicul i-a zis ca pe la 6 luni o va opera daca nu ii trece. acum este mult prea mica. abia a facut 1 luna.
cred ca va fi f incantata de bicicleta erica. si de dulciuri, normal...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Nici la noi masajul nu a dat rezultate, da o sa fie bine.
Iulia s-a mai linistit?
Nu pre cred ca Erica va fi incantata, ca ea vrea poneiul si vreo 2 catei din reclamele tv, da sa dau 300 de lei aiurea...Bcicleta probabil o va incanta mai mult la primavara
Va doresc un week-end placut


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Neata!
Ce v-a adus Moshu?

Mergi la inceput