Bujori si panselute de mai-iunie 2011 (3)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Miha02 spune:

buna seara
unde va pot gasi pe Fb.?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucillegrl spune:

trimite-i un mesaj uiserului anna_i,cu numele tau dupa FB ea te va adauga la grup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinanecolau spune:

buna Lucille,avem copilasii nascuti in aceeasi zi,sa-ti traiasca baietelul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinanecolau spune:

buna fetelor,aici nu scrie nimeni?mi-ar parea bine sa va cunosc si sa impartim pareri despre bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_lucia spune:

asa se pare ca nu prea scrie nimeni... si mie mi-ar placea sa am cu cine mai povesti din cand in cand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinanecolau spune:

carmen,imi pare bine sa te cunosc,daca vrei sa vb din cand in cand,cu mare drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_lucia spune:

Mi-ar face mare placere.. Fiul meu, Mihai, este un copil tare asteptat iar mami nu ste tocmai tinerica asa ca are o groaza de nedumeriri... Ma gandesc ca asa sunt mamicile astea mai in varsta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinanecolau spune:

Carmen,mi se pare normal sa ai nedumeriri chiar daca esti tanara sau mai in varsta,oricand iti pui semne de intrebare in legatura cu bebelusul.Daca vrei sa ma intrebi ceva si te pot ajuta iti stau oricand la dispozitie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_lucia spune:

Vad ca Miruna este cu o luna mai mare decat Mihai. Voi la cat timp ati stat in fundic? Mergeti in patru labe?
Noi stam in fudic dar nu foarte bine iar in patru labe nu vrem sa mergem, mai repede ne ridicam in picioare....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinanecolau spune:

Miruna sta in fund bine de la 6 luni,dar in patru labe nu vrea sa mearga deloc,sta in picioare,dar nu face nici un pas,ea e si un pic mai plinuta,are 10,5 kg si 78 cm,nu-ti fa griji,fiecare copil se dezvolta in felul lui.Mihai cate kg are,vorbeste,spune mama?Miruna nu spune decat da si ma

Mergi la inceput