Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(92)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Apropos de distrugatorul meu: am vazut la Imaginarium diverse gadgeturi pentru bebelusi: telecomanda, telefon, aparat foto care arata ca cele adevarate numai ca scot tot felul de sunete cand apasa pe butoane. Oare functioneaza asa ceva sau nu il pacalesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Hello.
Incep printr-un salut obisnuit.
Noi suntem bine abia am scapat de raceala. Mucii in schimb ne deranjeaza in continuare.
De cateva zile zile Stef sta chiar f bine in picioare fara sprijin.
Nu exista zi fara portia de urlete ca vrea in brate. Asta este.
Am intrat sa va fac capitol ca am vazut ca aveati limbarnita sa nu ramaneti fara hartie pe care sa scrieti.
Pupicei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

andutza pupi

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

bravoStefanel!

Mada;tocmai de aceea nu am sa trimit Weleda..asta asteapta de la mine!nik!altceva..ceva ceva ceva...inca nu stiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Laurabine ai revenitpupa Stefanelul

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Mirela;mersi de sfaturi nu mai tin minte ----cate zile v-ati kakacit?...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

aproape o saptamana

si acum cand am fost la mama ii apucase iar, dar cred ca de la schimbare de mediu si mancare, dar i am dres repede cu furazolidon

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Maaaa..m-ati sabotat!!
m-am dus si io sa ma fac frumoasa la coafor..e ziua lu Anka,venii Louty si va salva ca ramaneati fara obiectul muncii..veni si mamica noua.

deci..LA MULTI ANI ANKA!! SA FII SANATOASA,FERICITA SI IUBITA!!

Bine ai revenit Loutzy,multumim de capitol

Bine ai venit Cocutza,te asteptam zilnic pe la noi,nu doar cu privitul ci si cu scrisul..noi primim cu bratele deschise pe oricine,numa ca multe fete intra si fug sa va traiasca puiul,sa ne povestesti mai multe.

Andutza,cum zicea si Lori,nu e febra de panadol ce a facut Miru,numai sa o controlezi mereu sa vezi sa nu creasca.
Tunde..kk mult ? ooof.sananate multe. si noi am trecut prin asta,a fost groaznic,eu am reglat doar din alimentatie,fara sa intervin cu medicamente. a facut febra mare,diaree 3 zile,nopti nedormite,a trecut. doamne ajuta sa treaca si la voi cat mai repede




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Cocutza bine ai venit alaturi de noi. Povesteste-ne de voi, de bebelina ta, noi suntem o mica familie aici, oricand cu bratele deschise la noi membrii!

Mada si la mine e "stricacios", adica de tot ce prinde trage, baga in gura, studiaza... si mie se pare normal sa fie asa. Am vrut bebe nu bibelou. Asa ca nu mai pleca tu urechea la mamici binevoitoare care spun ca bb lor nu strica, nu fac, nu misca.... or fi nu zic ca nu... 1 la 1000 poate (cred eu, ca n-o fi asa ma consolez si eu ).

Si-al meu baga mers de-a busilea, deschis orice sertar si scos tot ce se poate din el, catarat pe masuta de cafea, pe scaunul lui de masa si pe inca un scaunel mic... catarat pe piciorul meu pana il iau in brate sau merg cu el de mana prin casa... nebunie!

Laura ce ne bucuram ca ne mai scrii. Asa te vrem mamico! Pupici la puiut Stef!

Tunde multa sanatate Soniucii! Sa treaca kkreala repede...
Sar'manuta mult , azi am ridicat pachetul - ne place, place, place! Nu am avut timp sa studiez in detaliu, sper sa ma descurc sa stiu care cum ce fac!

La cele ce beau ness (nu doar virtual), uitati o oferta interesanta: http://www.cautareduceri.ro/deal7A48D

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

A crescut la 38.7!! Novocalminul intreg pun? Sau jumate? E din ala de copii, 300mg. Mai am si Nurofen, ii dau acum. Novocalminul poate fi dat si dupa o ora-doua dupa Nurofen, daca nu scade?

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput