Scolari de Iulie - August 2004 * 84

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Monicule ..La multi ani pentru John..desi nu este capul familiei
Lucrurile au intrat pe un fagas normal..pentru ca a venit vacanta Am hotarat sa mai asteptam ..cat ? vom vedea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

Cristal, la multi ani lui John si petrecere frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

buna,
Daria te rog frumos sa-mi dai un numar de telefon...am de facut o afacere cu tine.astept neaparat pm!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Daria cat dati voi pe lectiile de ghitara si de unde ai luat chitara?Cum alegem o chitara pentru copil?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ema
Cristal, lui John !
Kim, dau enorm de mult, 25 lei ora chitara e o chitara de imprumut, Hora, 3/4 cica si n am habar ce corzi are ca nici nu m-am uitat. Io cand aud ca vine joia si trimit 25 de lei imi vine rau

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara 2011 amintiri de vacanta&page=8" target="_blank">Concurs-Vara2011-mag1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Cristalina va faceti de cap daca ati ramas singurei....la multi ani cu sanatate lui John
Andreea bine ai revenitce mai face Pupi?
Kim si totusi ce explicatie a gasit psihologul comportamentului lui L la scoala?
Dariasi eu vreau ca macar de la primavara sa o inscriu pe mandra la un curs de invatat un instrument muzical...ea vrea tobe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ioana, io preferam orice, doar sa fie mai ieftin

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara 2011 amintiri de vacanta&page=8" target="_blank">Concurs-Vara2011-mag1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Daria...io astept cu nerabdare sa vina 15 noiembrie sa ma reglez si eu cu salariu,ca in luna septembrie si octombrie si-au batut joc de noi astia de la contabilitate...eu nu gasesc cursuri mai aproape de casa sau mai convenabile din punct de vedere al transportului,sa nu pierd o ora doar cu drumul...cu teatrul ne-am scos ca-i free,a zis doamna ca de craciun pun in scena povestisi dupa prima ora a zis ca-i foarte incantata ce mult a schimbat-o scoala pe mandra,este mai indrazneatza,cu tupeu chiarmai sociabila.....eu trebuie sa recunosc ca pe de o parte ma bucur pentru ca asta a fost si scopul pentru care am inscris-o la teatru dar pe de alta parte ma gandesc ca in adolescenta isi va exersa la greu talentul de actrita cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Ioana a spus ca este un copil normal,BAIAT ..si ca poate vrea mai multa atentie...in plus tot poate din dorinta de a fi in centrul atentie vrea sa fie bufon uneori.
Totul este dat pe seama mutarii..alt continent..atatea case..etc

la Palat la noi sunt ff multe gratis..majoritatea..dar nu am cum sa-l duc din lipsa masinii a doua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

la noi la palat costa 50 lei / an ce este, insa au aia un program si e si departe de noi si nu am cum naiba sa le combin
vom merge oricum pe acolo sambata viitoare sau daca da DD si am si io o zi libera candva in timpul saptamanii, ar cam trebui sa vad ce si cat costa ca deh, vine decembrie cel minunat si sa ma pregatesc din timp.

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara 2011 amintiri de vacanta&page=8" target="_blank">Concurs-Vara2011-mag1

Mergi la inceput