Brumarei de Nov-Dec 2011( 84) Hai Adriana!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

daniela - spor la facut dar si la mancat

adriana - uite aici horoscopul
http://www.cyberspacei.com/englishwiz/library/names/zodiac/scorpio.htm#_Toc6672027


mama de mic +s33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

hello!
am fost la eco de trim 3, sunt tare fericita, Bogdanelul e bine, are un mic avand de 4 zile, aproape 1800 g si deja s-a intors cu capul in jos, are buca sus in stanga si tinea o mana pe fund, insa cu fata era in placenta si abia a binevoit sa ne arate nasucul din profil, dar nu prea mult.. in schimb, daca tot era cu curu'-n sus si cracanat, i-am vazut testicolelel si penisul in toata splendoarea, mi-a prins tipa o poza de zile mari, i-o arat la majorat
PI-urile sunt tot maricele, cam 1,60..insa spune ca atata timp cat TA e normala si bb creste, nu sunt probleme...
mai vin, ma apuc de un cheesecake, gen rafaello, fdaca gasesc prin casa si lapte praf..

Iubirea mea Mufarin, bandit mic
... si iubirea a doua e pe drum


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

bravo Luny! baietii astia din ziua de azi sunt cam obraznicuti ne trateaza cu "comorile" lor!

Cristina cu Radu (3.12.2007) si bebe 2 (34 saptamani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msilvy spune:

hahaha aris :
nepotelul meu e scorpion si sotul e scorpion si ar fi dorit mult ca bebe sa iasa scorpion dar acum speram sa nu fie asa ca ar trebui sa se nasca la 37 sapatamani ca sa fie scorpion si parca e totusi cam devreme.
incerc sa stau linistita ca sa stea cuminte si el si sa avem un sagetator .
copii scorpioni sunt superinteligenti (nepotelul meu stie numerele povesti si poezii de la 2 ani ) stiu sa se faca placuti si iubiti de mici , sociabili ; cat despre cumintenie .... nu as conta pe asta ...hahahaha ... foarte curiosi si foarte destepti .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusa76 spune:

Felicitari pt. eco Luny!

Bre, m-ati omorat azi! M-ati luat de dimineata cu tiramisu, da'l las pt. mai la vara din cauza galbenusurilor crude.
Asa ca ma gandeam cu ce as putea umple niste clatite "a la aris"...cand vine luny cu cheesecake-ul ei

Mai bine ma duc sa ma culc.




30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

luny - felicitari

cristi, luny si al meu la fel ne-a expus organul in toata splenadorea lui de fiecare data am stiut ca am baiat de la 12 saptamani. si la una dintre ecografii se vedea penisul ca si cum ar fi fost luminat. am lesinat de ras cu doctorul si sotul ca asta are neon in putza sau ca e ca sabia laser din razboiul stelelor
dar ca tot citeam horoscopul se pare ca e normal la sagetatori, nu prea o au pe asta cu inhibitiile

mama de mic +s33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana84 spune:

helooo

eu am mai fost o tura pe la servici....si acum m-am intors ,mananc si vreau sa plec pana la lidl ca vreau sa fac spaghete in seara asta si nu am ingredientele necesare.......acum mi-e pofta si de clatite....oooofffff

fetelor despre scorpioni ce sa zic...este cea mai tare zodie care exista....nu ca as fii eu scorpion ...daaaaar ...scorpionii sunt foarte norocosi in viata si sunt oameni foarte buni...painea lui Dumnezeu(asta cu conditia sa nu fie calcati pe coada...ca daca au fost calcati nu ii mai impaci nici cu scara la cer)

corinuta despre lenjeriile de patut pt bebe eu le-am luat pe toate de la baby-expo.

aris merci mult de incurajare...oricum cred ca vei afla tu prima cand nasc pt ca ma gandeam sa-ti dau tie msg....bineanteles daca vrei si tu asta

37+ cu Diana Maria
Iti multumim Doamne

Dana's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

silvy - eu primul copil il am berbec. sincer orice comparat cu un copil berbec pare cuminte.
si eu implinesc 38 de sapt in prima zi de sagetator asa ca sunt optimista si citesc despre ei si nu despre scorpioni

mama de mic +s33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

dana - ei cum sa nubine ca mi-ai spus, sa imi iau telefonul in pat ca tu esti pe aproape si sa nu ne faci vreo surpiza

mama de mic +s33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

Asa zic si eu de Sagetatori ca sunt super ca si copii...nu stiu adulti cum sunt!


Cristina cu Radu (3.12.2007) si bebe 2 (34 saptamani)

Mergi la inceput