Brumarei de Nov-Dec 2011( 84) Hai Adriana!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela209 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

ce tare.

cine a facut mah capitolul pe shest?ha?

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

nu v-am facut eu capitolul, doar am dat link spre el ca zacea acolo singur de ceva timp


mama de mic +s33+




macar daca punea si linkul



Razvan-Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

daniela - dau cum sa nu. tocmai i-am facut un pachet si unei fete din fabrica ca aintrat saraca cu treaba si sa lesine de miros nu alta. acum daca am micsorat stiva ma duc sa mai bat 3 oua asa ca am de unde da.
dar daca chiar iti e pofta de unlel reale, ca astea virtuale sunt cam fade, hai curaj ca se fac usor si daca iti propui sa nu faci multe e chiar usor. sa nu uiti sa pui ulei in compozitie ca sa nu ai surprize sa se lipeasca si trage un scaun aproape ca sa te aszei intre clatite. eu am unul inalt de bar e f comod doar ca imi apasa uterul pe stomac si am parte de un minunat relux in pozitia asta. dar merita

mama de mic +s33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_s spune:

aris trimite cateva si la mine
eu nu prea am facut nimic azi..am pierdut vremea..trebuie sa bag la spalat si am ceva de calcat..dar lenea e mare

brambu recuperare rapida pentru S, la pitica bolnavioara

multumesc fetele pentru info cearceafuri



33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

ce tare.

cine a facut mah capitolul pe shest?ha?

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

nu v-am facut eu capitolul, doar am dat link spre el ca zacea acolo singur de ceva timp


mama de mic +s33+





Eu sunt de vina!! daca brambu, roxana si diana sunt absente, mi-am zis sa incerc sa imi bag eu destele pt cap nou. m-am chinuit un pic, m-am impotmolit un pic.. am primit un telefon si a tb sa ies urgent jumatate de ora si acu vroiam sa reiau treaba.. dar too late!

37+ cu Anna Eden

www.psychosomatics.be

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_2610 spune:

Multumesc mult fetelor pentru incurajari As vrea sa pot descrie ce simt acum, dar pur si simplu nu pot! Cred ca intelegeti voi Parca am inceput sa ma uit la ore cum se scurg, timpul trece, patutul fetitei e montat, masuta de infasat, i-am decorat coltisorul, am sa pun niste poze mai tarziu cred...
Ziceam eu ca nu prea mai misca fetita mea, cand colo azi noapte n-a dormit DELOC, s-a miscat de parca nu mai avea stare scumpica, si a inceput sa ma loveasca undeva jos de mi se oprea respiratia, si facea asta cam mereu... eu pana acum n-am mai simtit miscari asa puternice incat sa doara ma bucur ca a inceput iar sa se miste mai tare, ca apoi are sa-mi fie dor, sunt sigura In rest pe mine nu ma doare nimic, nu stiu cum sunt durerile astea de bazin, suna rau, doar ca mi se mai umfla picioarele si mainile cate un pic, noroc ca am reusit si eu sa-mi extrag verigheta intr-o seara

EMMA - mult, mult succes cu noul doctor, sa fie asa cum trebuie, ca sa ai un final de sarcina linistit si o nastere perfecta!

ARIS - cata energie pare ca ai, acum faci clatite! Asa sunt scorpionii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea_comsa spune:

Citat:
citat din mesajul lui corina_s

aris trimite cateva si la mine
eu nu prea am facut nimic azi..am pierdut vremea..trebuie sa bag la spalat si am ceva de calcat..dar lenea e mare

brambu recuperare rapida pentru S, la pitica bolnavioara

multumesc fetele pentru info cearceafuri



33+
,

Eu de azi dimineata mi-am propus sa termin azi treburile prin casa, am spalat halatul pt spital, am pus alta masina pt spalat si mai am una, vasele si de schimbat asternuturile la pat si gata pe azi...maine imi ramane de facut curat prin frigider:))....numai k mai fac cate ceva, ma mai pun la calculator:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msilvy spune:

buna fetelor ! ca de obicei sunteti foarte matinale !

ma alatur si eu celor cu dureri de bazin si celor cu mainile umflate si amortite ; sunt cateva luni de cand eu nu mai port verigheta , cred ca mai am putin si o sa-mi fie buna cea a sotului .
insomniile mele sunt cauzate de dureri de bazin ,de solduri si de refluxul asta care ma termina cel mai tare , nu mai stiu ce sa fac si ce sa mananc .

FETELOR VREAU SA VA INTREB : BEBELE VOSTRU SUGHITE ?
ca eu il simt ca sughite ( CRED ) multe reprize ziua dar mai nou si noaptea !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea_comsa spune:

Citat:
citat din mesajul lui msilvy

buna fetelor ! ca de obicei sunteti foarte matinale !

ma alatur si eu celor cu dureri de bazin si celor cu mainile umflate si amortite ; sunt cateva luni de cand eu nu mai port verigheta , cred ca mai am putin si o sa-mi fie buna cea a sotului .
insomniile mele sunt cauzate de dureri de bazin ,de solduri si de refluxul asta care ma termina cel mai tare , nu mai stiu ce sa fac si ce sa mananc .

FETELOR VREAU SA VA INTREB : BEBELE VOSTRU SUGHITE ?
ca eu il simt ca sughite ( CRED ) multe reprize ziua dar mai nou si noaptea !



Eu il simt mai nou dimineata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela209 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

daniela - dau cum sa nu. tocmai i-am facut un pachet si unei fete din fabrica ca aintrat saraca cu treaba si sa lesine de miros nu alta. acum daca am micsorat stiva ma duc sa mai bat 3 oua asa ca am de unde da.
dar daca chiar iti e pofta de unlel reale, ca astea virtuale sunt cam fade, hai curaj ca se fac usor si daca iti propui sa nu faci multe e chiar usor. sa nu uiti sa pui ulei in compozitie ca sa nu ai surprize sa se lipeasca si trage un scaun aproape ca sa te aszei intre clatite. eu am unul inalt de bar e f comod doar ca imi apasa uterul pe stomac si am parte de un minunat relux in pozitia asta. dar merita

mama de mic +s33+




am fost si-am recuperat o mama de la serviciu, montam patutul si dupa ma apuc de facut clatite, ca nu se mai poate :)
multumesc de ponturi: ulei pun de obicei in compozitie, iar cel cu scaunul sigur va fi de mult folos...
merci mult >:D<:*


Razvan-Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

bianca multumim oricum mai ales ca te-ai chinuit ceva sunt sigura

da sughite. cred ca toti sughit. ai mei amandoi au sughitat la greu si in burat si afara.

adriana - sa stii ca scorpionii copii sunt chiar niste copii cuminti. incerc acum sa imi aduc aminte cum era site-ul...stiam eu un horoscop pt copii absolut demential. il citisem la berbecul de fi-miu si se potriveste manusa

mama de mic +s33+

Mergi la inceput