Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (63)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Miki l-a aspirat cu un aparat special..avea varful asa metalic si putin curbat la varf!!!

Ok..de maine ii dau si Nurofen...
Mi se pare ca ii dau prea multe..adica si Eurespal,Ketof,Vitamina C,Oscillo...of Doamne!!!Nu mai scapam noi odata de mucii astia..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

miki, pup si ma gandesc maine la tine, sa fie bine

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

lalely, eu zic sa-i dai din seara asta, ca dr. stia ce-ti da...:
ketoful e antialergic si-ti mai scade productia de muci, vit c iti creste imunitatea, oscilo lupta homeopat cu raceala, eurespal actioneaza respirator si nurofenul antinflamator general... daca te-a trimis si la orl eu zic sa-l asculti...
maine ma duc sa iau si eu vit c la fata

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Delia..cred ca noi mai bantuim pe aici...

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Delia s-a culcat deja..poate cand se trezeste la noapte!!!Sa ii dau Nurofen sau Panadol??

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalely07

Delia s-a culcat deja..poate cand se trezeste la noapte!!!Sa ii dau Nurofen sau Panadol??

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!




oricare vrei tu sau ai in casa.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Multumesc Somleac!!

Acum incerc sa imi fac un mini chestionar cu intrebari pt eventualele persoane care le gasesc si vor sa fie bone la bebe.Deja am cateva numere de telefon si vreau sa incep sa sun dar trebuie sa ma pregatesc si sa stiu exact ce sa intreb.

Acum ,daca vreuna dintre voi are ceva experienta si mi-ar putea da cateva indicii raman datoare....Poate Ralukab daca intra ma ajuta si ea..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna seara!

Strumpitz,scuze ca nu ti-am raspuns pe zi dar, o fac acum...Astazi a papat piure de cartofi cu unt si ficatel.A papat bine dar dupa expresia fetei nu este chiar pe placul lui.In schimb pentru noi am facut o tocanita de cartofi cu carne si cand am mancat noi l-am servit si pe el putin ca altfel nu se putea...si era foarte incantat,a stat numai cu gurita deschisa.

Somleac,am verificat din descrierile tale si vreau sa spun ca Eddy are acel ganglion la spate,la ceafa de cand s-a nascut.Trebuie sa imi fac griji??? Te rog raspunde-mi ca stau cu sufletul la gura ca poate are copilasul meu ceva.

Multa sanatate tuturor copilasilor bolnaviori si nu numai!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Ally nu sunt doctor, dar mai mult ca sigur nu-i nimic. Cum il simti? ca o boaba de mazare?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mai sunt si eu putin pe aici...


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput