Fulgusorii sarbatoresc doi anisori {18*}

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

nup..Ani..slabiciunea mea.E romanesc...suav si imi da senzatia de feminitate:).simplu si melancolic



24+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Lady - imi plac numele, si dupa Ani ma omor[olala
Lauriciu - sa dea DD - am luat primul interviu... urmeaza... oricum, mutarea ar fi in primavara cumva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:


Care mutare?Te muti din tara?



24+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Lady mi-am dat seama la ce te-ai gandit tu....Doamne Fereste!!!
Nu, mami a venit ieri, ca trebuia sa mergem la botez si nu aveam cu cine sa lasam pe JR..si azi a plecat, maine deja e la servici

eu sunt cred ca mi-a luat 2 ore sa-l adorm pe JR, nu stiu ce-i cu el...are niste crize groaznice cand trebuie sa-l ducem la culcare, urla, da din maini din picioare, ne loveste, ne zgarie ...nu stiu cum sa-l fac sa fie putin mai linistit
...cu mancarea...ce sa mai zic, ca el este de vreo 6 luni in greva foamei continuu, am ajuns sa-mi ies din fire, sa ma enervez...cand vad ca nu vrea sa manance NIMIC...nu mai vrea nimic din ce-i placea...ba mai mult, nu-i mai plac nici lucrurile mai putin permise, pe care ajunsesem sa i le dau numai sa aibe ceva in stomacel

LauraB ...eu cred ca o sa-ti faca bine schimbarea din casa..chiar daca te mai baga la o cheltuiala

Lady...mie imi place Amelia...sincer...Ani mi se pare doar o prescurtare a numelui Ana-Maria...sau..nu stiu...parerea mea

Busy iti tin pumnii, ca intotdeauna..bafta multa in continuare!!

ma duc si eu la ca maine..iar o zi

Mamica lui JR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Ani, pana ma razgandesc...si vine de la Ana(mama fecioarei Maria).



25+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

'neata

ma simt calcata de tren..
ma simt tare rau, imi vine sa dau la rate,nu am chef de nimic, nici azi-noapte nu am dormit bine...si azi dau si proba de foc, trebuie sa-l las pe JR la prietena mea 2 ore...oare va sta???? sincer imi e groaza ca alea 2 ore va plange continuu dupa mine


va las , eu nu sunt in stare de nimic

Mamica lui JR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Ani, pana ma razgandesc...si vine de la Ana(mama fecioarei Maria).



25+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Ana e foarte frumos..

Mamica lui JR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Citat:
citat din mesajul lui vias

'neata

ma simt calcata de tren..
ma simt tare rau, imi vine sa dau la rate,nu am chef de nimic, nici azi-noapte nu am dormit bine...si azi dau si proba de foc, trebuie sa-l las pe JR la prietena mea 2 ore...oare va sta???? sincer imi e groaza ca alea 2 ore va plange continuu dupa mine


va las , eu nu sunt in stare de nimic

Mamica lui JR


Neatza... stai linistita ca o sa fie bine O sa ai surpriza ca juniorii nostri sunt mai cooperanti cu persoanele straine (cu care nu stiu terenul, daca se pot rasfata sau nu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091


Care mutare?Te muti din tara?



24+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Pai daca iau interviurile... cam da - la Geneva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

E si acum, sa va povestesc dimineatza mea... poate va descretesc fruntile un pic...

Ora 6.00: "neatza maaamiii? latte? te iooog"
Ma duc eu, incalzesc la microunde, cu galagia de rigoare, cand ajung in camera - dormea dutzu meu de rupea covorul... Il pun in pat si ma duc sa mai stau si eu 1/2 de ora intinsa...
Ora 6.20: "neatza maamiii? acolo pat latte?" Ma duc, iau laptele, iau copilul de mana si mergem la mine in pat. Se suie pe perna mea, duce cana la gura, nu apuca sa bea, adoarme
Pana la 7.30 ne-am spalat/imbracat/miscat prin toata casa... copilu'. La 7.30 am plecat. Continuarea povestita de bunica:
Ora 8.00: se aude din camera un bocanit... se duce bunica si il gaseste pe Dutzu atarnat din pat cu picioarele pe jos, batand in tablia patului, si totusi... Il ia, il muta in pat...
Ora 9.00: "neatza Mati! A dinit (venit) Mati! Latte, Mati?"
Si uite asa ne-am trezit noi azi... pe parcursul a 3 ore....

Mergi la inceput