Fulgusorii sarbatoresc doi anisori {18*}

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

ptiu....daca ai sti ce am inteles eu...imi vine a-mi da palme!.

apoi mi-am amintit ca a venit sa stea cu JR!



24+cuMikaela Christinne Annalia si Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Hei, de acum au inceput petrecerile ...

La multi ani Razvan Mihai! Tiusca, ce mai faceti voi?


Noi am fost lunea trecuta in spital cu Diana pentru o procedura laparoscopica- nu au reusit ceea ce sperau insa partea buna a fost ca Diana a suportatul totul foarte bine. Atat de bine, ca dupa ce s-a trezit din anestezie ne-au dat ok-ul sa mergem cu totii acasa bucurie mare ca nu am petrecut noaptea in spital.
Altfel nimic noi pe aici, in afara ca la insistentele mele weekend-ul trecut ne-am apucat sa rotim mobilele prin sufragerie. Am impartit camera in doua cu o canapea. Cum am eliberat un perete, acum trebuie sa-l mobilam ... Si uite asa mi-am facut de o cheltuiala si de munca, dar deh, daca am idei


Vias, dar eu intelesesem ca mami al tau de-abia urma sa vina. A si plecat??

Busy, mai plecati in Elvetia?

Sunshine, am vazut pozele voastre de pe FB. Ca intotdeauna, foarte-foarte frumoase!

Lady, o sa-ti trimit un pm.

toata lumea. O saptamana buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

ok.

cum va suna:

Amy Mikaela Christine sau

Amelia Mikaela Christine ori

Alexa Mikaela Christine

Christine sau Christiana???


help!!!


ok, Lauriciu.Astept PM!!:)PUP




24+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

2 sau 3 (nu ma pot hotari intre cele doua). Mie una imi place mai mult cum suna "Christine", dar e chestie de gust.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:





24+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

imi vine s-o iau razna cu numelev astea...la Rebecca fu asa usor.Acum mi-e teama sa n-o dau de pereti cu numele astea.

Mikaela imi place mult-nu pot renunta

Christine e pus in onoarea cuiva care ne-a sprijinit/sprijina mult!

Iar un alt treilea care sa sune bine nu gasesc!

As lasa doua insa cand vor creste mari vor aparea intrebarile..de ce eu doua, de ce ea trei!etc...

apoi trebuie unul scurt ca deja cele doua sunt destul de lungi!



24+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Aurora?



24+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Ani?

suna frumos!



24+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Ani Mikaela Christine gata...nu ma mai razgandesc!


Oare






24+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
As lasa doua insa cand vor creste mari vor aparea intrebarile..de ce eu doua, de ce ea trei!etc...

Ala sa fie baiul ! Probabil ca pe acelasi principiu am ajuns eu si sora mea sa purtam amandoua numele de Maria: Maria-Magdalena si Maria-Mihaela. Bonus, am transmis, mai mult sau mai putin, numele "Maria" si ficelor noastre, ca doar asa-i traditia: verisoarele sunt Iarina Anamaria si Adina Maria. Insa daca as fi avut a doua fata nu ar fi chemat-o iar ... Maria.

Ani, Ana, Anna, Hanna ... Rihhana ? Rihhana Christina Mikaela ?
Dau si eu sugestii la spartul targului.


Rares - clipe si zambete

Mergi la inceput