Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (62)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s


lparpala nu mai stiu daca ai zis...i-au iesit dintoci la bebelina? poate de asta este maraita.
si a mea a fost maraice putin zilele trecute, acum vad ca i-a trecut si iar doarme bine toata noaptea. eu ma gandeam ca poate apare vreun dintoc dar nici urma...


Nu ne-a iesit pana acum nici un dintisor. Dar suntem maraite de aproape o luna. Ce-i drept, citisem ca ar putea aparea semne de iesit dintii chiar si cu 2 luni inainte.
Astept cu nerabdare sa treaca maraielile si sa dormim iarasi bine.

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Diana cea grabita
Poze
Cine?Cu cine?Ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

deea si eu am vazut ca ai pus poze. si am ramas masca ce-a crescut Anna dar si Stefy, ce domnisoara s-a facut, s-a schimbat, parca s-a mai si ingrasat putin, nu?(sa nu ma spui ca poate se supara)
Anna este asa scumpica

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

roxy, cu o trezire la 6, biberon, culcat la loc...in schim ne-am smecherit...dimi se trezise si se juca cu jucariile in patutz...eu ma faceam ca dorm...si i-ac sunat un reminder sotului la mobil...si l-a vazut si a inceput sa maraie......si mai nou nu vrea decat cu mine, la ta-su plange si bineinteles in brate

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ma uitam si eu la poze...
miki acum am vazut si eu spatiul de joaca la puiuti ce de jucarii, ce frumos se joaca si ce incantata cred ca este Andra de toate jucariile alea si mai ales ca o baga Vlad in seama am vazut si steamer-ul

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed ar trebui fara jucarii in patut. eu nu i-am mai lasat jucariile in patut de mult. si asa ziua nu sta acolo. patutul este de somnic, trebuie sa stie asta.
ca uite ce patesti

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

lalely ai primit parola de la cineva?

strumphitza tu ti-ai sters albumul?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata fetele!

In 2-3 ore merg sa-mi iau puii acasa

Lalely, Catalina are 9 kg abia acum la 8 luni si mi se pare grasuna. Depinde si de inaltime la fiecare nu doar de greutate

Simo nici noi nu suntem cu mersul in club..deloc chiar. Dar film, restaurat, intalniri cu prietenii..suntem mereu amatori. Ai inceput sa bagi painica lui Arsenie? Alba ,nu? Eu nu mai stiu ca mai tb sa-i itroduc in aliomentatie....sau am terminat cu diversificarea?? Mananca legume/fructe variate, lactate, pui, vita, peste, ou...mai e ceva d eintrodus?

pisuc, f frumoasa biblioteca, sa o folosesca Petru cu placere. Ma uitam ai aranjat tu in ea acum si ma gandeam cu o sa o redecoreze Petru in cateva luni

roxy, gata cu dezmatul, acum tb sa dai exmplu bun Anastasiei ...si nici eu nu las jucarii in patut

delia, deea

yasmi, strumph, pe unde sunteti fetelor?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

lparpala, multumim pt [cafeluta] cafeluta

Pauza sa fac cap nou ca acusi bag un aspirator si plec la puii mei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarApr2011 spune:

cap nou

Mergi la inceput