Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anahadasa

Nu mai stiu cine a postat site-ul la capitolul precedent, dar eu m-am imbolnavit aici http://www.nextdirect.com/ro/en/shopping/girls/newborn-girls/12/
Sunt superbe! Fetelor, scaldati-va ochii!

Ana, mami de Darius (2005), de Sara (2007) si de gemeni 26 +


sunt hainute de la firma NEXT.

fffff.frumoase, dar deopotriva de scumpe!

am mai avut, purtate ce-i drept.calitatea e buna.

cine isi permite-recomand



*Blackmoon Lady 24+cu un omuletz colocatar si lipistocul meu iubitRebecca
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Vad ca o sa fim mai multe fete imbracate sambata de la H&M. Bine ca nu mergem la aceeasi ocazie

Eu tocmai am mancat un castron de gris cu lapte si dulceata de cirese amare.. Am facut o pasiune pt el Si mananca si Sara cu mine. Iar lapte iau de la cineva, proaspat de vacutza.

Alina 26+cu si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

daca aveti cont de facebook, intrebati aici:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002435578475


din cate stiu NEXT...e firma engleza, nu?


aici sunt hainute aduse din SUA:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002537262154



*Blackmoon Lady 24+cu un omuletz colocatar si lipistocul meu iubitRebecca
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Noi avem la meniu branza de vacuta cu smantanica..si mai fac si o mamaligutza acus

Ali, voi merge la un control dupa ce nasc, ma refac etc, cu siguranta.Nu sunt fan interventii...insa poate exista si alte solutii



*Blackmoon Lady 24+cu un omuletz colocatar si lipistocul meu iubitRebecca
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Lady, esti o femeie puternica si o mamica devotata. Fetele tale vor fi mandre ca au o asa mamica!

Alina 26+cu si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Noi avem la meniu branza de vacuta cu smantanica..si mai fac si o mamaligutza acus



*Blackmoon Lady 24+cu un omuletz colocatar si lipistocul meu iubitRebecca
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Si noi mancam asta de cel putin 3 ori pe saptamana, Sara e topita dupa mamaliguta. Iar dr ei mi-a recomandat sa ii dau si zilnic daca ii place.

Alina 26+cu si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Multumesc Lady pt conturile de facebook! Am intrat sa vad ce au, insa preturile sunt mari, cum spuneai si tu. Oricum eu am cam tot ce e nevoie pt bebeluti, insa sunt foarte frumoase, merita admirate!
Vorbiti de mamaliga, wow ce pofta mi-ati facut! Imi place la nebunie si chiar imi sun sotul sa ia malai ca nu avem, desi am mancat pt seara asta, nu ma pot abtine!


Ana, mami de Darius (2005), de Sara (2007) si de gemeni 26 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Ma alatur si eu mamicilor de bulgarasi, sunt posesoarea unei burtici de 23 saptamani ce ascunde un carucior albastru cu dpn 11.02.2012.
Ne-am alaturat mai greu pentru ca anul trecut am avut o sarcina oprita din evolutie la 8 saptamani si atunci am descoperit trombofilia si acum facem tratament cu clexane si am asteptat sa fim siguri ca totul este ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Suzieq De data asta va fi bine! Sarcina usoara si un bebelus sanatos iti doresc!



Alina 26+cu si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Azi am descoperit ca incepe sa se contureze pe burtica linia neagra.. Si la Sara am avut-o, dar la varsta asta a sarcinii era deja foarte vizibila. Nu inteleg ce rol are aceasta linie inestetica, la fel ca si unnegrirea buricului si a mameloanelor. Dar stiu cu siguranta ca aspectele astea dispar dupa o anumita perioada de la nastere.

Alina 26+cu si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput