Ce telefoane mobile preferati?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maria_1 spune:

Iphone 4

Pentru:

Accesul la mail si la internet oriunde si oricand
Calitatea pozelor
Sentimentul de satisfactie pe care il ai utilizandu-l
Touch screen perfect.

Eu il folosesc mai mult pentru mail, internet si facut/trimis poze, decat pt a vorbi propriu-zis.

E o jucarie, dar e al naibii de bine facuta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB_AC spune:

iPhone pentru facetime sub wifi, bineinteles mail si functionalitati de localizare +orientare spatiala, pentru accesul la dictionare si carti de povesti pentru copii.
Si localizarea posesorilor. Sotul o foloseste pentru mine ca eu am prostul obcei sa-l uit pe mut si mut ramane in geanta O sa-l folosesc si eu pentru copii

Ce nu are: agenda partajata ma anunte si pe mine si pe x. Eu vreau numai sa stiu ca sa pot stabili repede daca putem avea un punct de intalnire, nu sa-mi sune in cap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurenta spune:

ador NGM,am avut varianta negru,acum am ptimit cadou varianta noua cu swarovski........e super ,alb,e ffff elegant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

iForever

Marina


Si eeeuuu!!! Il iubesc, pur si simplu, deh, cadou de la sotul ca sa am DC cu mine oriunde si oricand!


YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE
Mami de Eva scumpa
Si
Lucas Mathias
Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Acum, acces la net, poze, muzica, poate orice telefon, Galaxy-ul a ieit cel mai bun anul trecut parca.
Eu vreau doar 2 lucruri:
-sa tina mult bateria
-sa citeasca PDF

Daca pot asculta si muzica e perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spiridusha spune:

Eu sunt fan iPhone de muuult timp, si imi este greu sa ma dezobisnuiesc de accesul continuu la Internet. Sunt de fapt fana Apple, deoarece cred ca toate produsele lor sunt foarte user-friendly. Vrei mail, touch iconita de mail si gata. Sunt simplu de configurat si de utilizat produsele lor. Si faptul ca ai acces la sute/mii de aplicatii...GPS si poze misto! I love iPhone!

Mami fericita de Cristi!!! 09.03.2011

Orice cauza are efectul sau, orice efect are o cauza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bia_Mi spune:

Sa le folositi cu placere!

37+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MoniqueSta spune:



Boticelina, ha ha, imi place ca tu keep your priorities straight! Pai, la avalansa asta de modele de telefoane, ar fi pacat sa nu arate asa cum iti doresti.

Eu am un iPhone 3GS, chiar imi ziceam ca nici nu imi trebuie unul mai actual, glumeam cu sotul ca urmatorul va fi iPhone 7!

Dar...am vazut Samsungul asta nou, Galaxy Note, cu un stilou din acela cu care poti sa scrii de mana si sa trimiti asa un mesaj...imi place ideea de numai! Ce sa fac, ce sa fac? Probabil ca voi rezista tentatiei, dar oare de ce e asa de greu?!

Sotul meu, daca ar putea, s-ar intoarce la porumbei calatori... El are un telefon clasic, ce are o antenuta, mai are scris pe el o firma din State care nu mai exista demuuult! (Cingular)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Samsung Galaxy S, dar merge prost, abia astept sa il schimb. Nu imi plac deloc telefoanele Samsung.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Sa tina mult bateria la vreun telefon nou, cu zeci de aplicatii, mail, messenger de toate natiile, camera performanta samd, ramane doar un vis

Mergi la inceput