Ce telefoane mobile preferati?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luxe spune:

Mie imi place foarte mult cum arata un Blackberry in mana unei femei !! Foarte mult !!!!!
Mie imi place ca celularul sa fie ca o mica bijuterie,deci acord atentie designului !! si e greu de ales intr-adevar...tot timpul apar noutati....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Samsung

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997 si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danutza26 spune:

pentru ca nu mi-am permis sa_mi cumpar un blackbeery mi-am luat huawei care are un design asemanator si e cu doua simuri cea ce mie imi e foarte folositor sa nu mai car doua telefoane mereu.nu am de ce sa dau atatia bani pe un tel.pana sa_mi iau huawei am folosit ani de zile nokia,mi se par cele mai bune rezista la socurile produse de baietelul meu si tine si bateria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

iForever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

samsung galaxy fit. il ador, pur si simplu!
si mai am un samsung micut, cu touch.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns en_kvinna spune:

Nokia express music. Il am de cand a a aparut pe piata, ce-i drept e model cu hibe, ca la un moment dat sistemul s-a buist dar mi l-au schimbat cu altul, iar de atunci n-am mai avut probleme; e plin de zgarieturi si ciupituri plus ca a cazut si in cada plina cu apa ....si tot rezista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zsenia spune:

Mult timp am fost fan Nokia, insa in ultimul an telefoanele NK au ramas un pic in urma din punct de vedere evolutie tehnologica si mai inchid si fabrica din Romania.

Asadar acum prefer Samsung - cu sistem android pe care am instalate toate aplicatiile necesare unei femei (de la cele de planning, pregnancy pana la email, facebook etc ).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela777 spune:

iphone 4 alb...e primit cadou...o splendoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bia_Mi spune:

htc touch

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaMaria_79 spune:

Mie ii plac tel cu 2 simuri cu tastatura querty si cu o camera foto buna. Am un Motorola alb care le are si e supeeeeer

Mergi la inceput