Ghinionul lui Huidu

Raspunsuri - Pagina 54

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui saskia
...care sunt jmecheri (chiar nu stiu de ce se scrie cu j si nu cu s, ca pe timpuri dar ma rog!)





www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saskia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Citat:
citat din mesajul lui saskia
...care sunt jmecheri (chiar nu stiu de ce se scrie cu j si nu cu s, ca pe timpuri dar ma rog!)





www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!



?? Adica e limbaj de internet sau messenger (ca nu folosesc si d-asta)??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Nadine, prietena lui Huidu, a spus ca Huidu nici nu a lasat-o sa-l consoleze, din contra, a spus "Sunt vinovat, vreau sa platesc pentru ceea ce am facut".

Scrie in Click.

Amu' era iar la TV.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stockholm spune:

Olim vad ca esti tare inversunata , initial am zis sa nu mai raspund dar raspund acum iarasi ca sa fie clar :pe langa cercul de prieteni ai lui Huidu, pe unii ii cunosc , pe altii nu , pe care i am vazut prin cluburi si altele bien sure ca era si musiu Huidu dar daca l ma vazut stand la o masa sau vb cu un x necunoscut nu pot afirma ca il cunosc personal deci nu o mai dati cotita ca e clar pana al un punct .

Cand eu am zis ca nevast- sa e intr- o problema mare ca nu l -a tras pe omu asta de urechiusa ca e inconstient si are 2 copii facuti cu el, si ca nu s-a gandit in primul rand ca mama la sigurantza copiilor ati zis ca-s io dusa cu pluta . Acum da bine ca e nevasta - sa indiferenta , pentru ca taman situatia il scoate in avantaj pe musiu Huidu .

Deci iar ati ajuns la vb mea . Este evident pentru cine nu - l cunoaste personal pe Serban ca e un teribilist , porcarii a mai facut el nu e asta singura , asta insa e cea mai grava dar fiind omu ,, jmecker,, poate sa stea linistit

Pentru necunoscatori :,,jmeckeri,, sinonim cu smcker insa e mai in trend sa se scrie cu j la fel ca si ,,nu stiu,, si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui saskia

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Citat:
citat din mesajul lui saskia
...care sunt jmecheri (chiar nu stiu de ce se scrie cu j si nu cu s, ca pe timpuri dar ma rog!)





www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!



?? Adica e limbaj de internet sau messenger (ca nu folosesc si d-asta)??


Daaa! Din seria knd, poop, dulcik...

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

stockholm da-ne si traducerea te rog, sa nu pierdem firul discutiei plus ca smecher nu se scria nici cu k daca era sa ne apucam de cautat nod in papura limbajului internaut

care e legatura ca mergea omul la discoteca si discutia de fata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Stockholm, tu dfe fapt unde vrei sa ajungi cu postarile tale? La faptul ca te plimbi prin cluburile si discotecile pe care le frecventeaza vedetele? Ca te duci cu ei la private parties? Sau??? Atata ii tot dai inainte cu cluburile! Omu' se duce in club sa se relaxeze, sa se simta bine (unii mai 'bine' ca altii insa asta e alta discutie), nu se duce la club sa arate el lumii cat e de familist si de retinut. Daca si tu esti prin cluburi, inseamna ca te duci pentru prafuri, prafulete, sau sa 'agati' si tu o vedeta? Sincer, frecventezi exact aceleasi locuri ca si cei pe care atata ii blamezi! Las-o mai moale!

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Aoleu....era vorba de Huidu si prostia pe care a facut-o.Ca nu avea dreptul sa-si puna in pericol copiii asta e principala problema.Ca tot ce trebuia sa faca era sa se gandeasca la copii.Chiar daca o masina are ESP sau nu,depinde de cat de tare trage soferul de volan,de cat de aiurea se duce pe langa drum.....sunt multe de luat in ecuatie..iar toti cei care apr si zic si fac daca nu dau sub semnatura si sanctiunea codului penal...e apa de ploaie.Hai sa lasam legea sa-si faca datoria...sa stiti ca functioneaza totusi.

Zicea cineva ca a vazut multe jipane in Romania...inainte de da cu pietre,sa stiti ca si eu mi-am luat masina dupa ce am vazut cum una de aceeasi marca dar alt model ,cu care a avut sotul meu accident(i-a taiat calea un WV JETTA vissiniu al unuia de la politie),a tras dreapta si s-a rasturnat si a mers pe capota 55 de metri.Rezultatul?Masina bucati pe o raza de ceva metri...dar habitaclul,locurile unde teoretic ar fi stat pasagerii si soferul erau neatinse.Restul....au strans doua zile resturile masinii..sotul meu nu a avcut nici macar un cucui....sau o zgarietura).Asa ca mi-am luat una aceeasi marca dar mare,de jmecher,dar am luat-o pentru a ma proteja de cei care fac tampenii in trafic si pentru a-mi proteja copilul.Copil care nu merge decat in scaun de masina si legata cu centura,obligatoriu.
Deci daca s-a zis la misto ca multi romani isi iau masini mari ca sa se fereasca,sincer,io de aia mi-am luat-o.


Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saskia spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Aoleu....era vorba de Huidu si prostia pe care a facut-o.Ca nu avea dreptul sa-si puna in pericol copiii asta e principala problema.Ca tot ce trebuia sa faca era sa se gandeasca la copii.Chiar daca o masina are ESP sau nu,depinde de cat de tare trage soferul de volan,de cat de aiurea se duce pe langa drum.....sunt multe de luat in ecuatie..iar toti cei care apr si zic si fac daca nu dau sub semnatura si sanctiunea codului penal...e apa de ploaie.Hai sa lasam legea sa-si faca datoria...sa stiti ca functioneaza totusi.

Zicea cineva ca a vazut multe jipane in Romania...inainte de da cu pietre,sa stiti ca si eu mi-am luat masina dupa ce am vazut cum una de aceeasi marca dar alt model ,cu care a avut sotul meu accident(i-a taiat calea un WV JETTA vissiniu al unuia de la politie),a tras dreapta si s-a rasturnat si a mers pe capota 55 de metri.Rezultatul?Masina bucati pe o raza de ceva metri...dar habitaclul,locurile unde teoretic ar fi stat pasagerii si soferul erau neatinse.Restul....au strans doua zile resturile masinii..sotul meu nu a avcut nici macar un cucui....sau o zgarietura).Asa ca mi-am luat una aceeasi marca dar mare,de jmecher,dar am luat-o pentru a ma proteja de cei care fac tampenii in trafic si pentru a-mi proteja copilul.Copil care nu merge decat in scaun de masina si legata cu centura,obligatoriu.
Deci daca s-a zis la misto ca multi romani isi iau masini mari ca sa se fereasca,sincer,io de aia mi-am luat-o.


Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098




Deci eu am zis-o si nu la misto. Mai degraba ingrozita de situatie. Si cei care nu au bani de jeepane sau mertane ce fac?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui saskia

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Aoleu....era vorba de Huidu si prostia pe care a facut-o.Ca nu avea dreptul sa-si puna in pericol copiii asta e principala problema.Ca tot ce trebuia sa faca era sa se gandeasca la copii.Chiar daca o masina are ESP sau nu,depinde de cat de tare trage soferul de volan,de cat de aiurea se duce pe langa drum.....sunt multe de luat in ecuatie..iar toti cei care apr si zic si fac daca nu dau sub semnatura si sanctiunea codului penal...e apa de ploaie.Hai sa lasam legea sa-si faca datoria...sa stiti ca functioneaza totusi.

Zicea cineva ca a vazut multe jipane in Romania...inainte de da cu pietre,sa stiti ca si eu mi-am luat masina dupa ce am vazut cum una de aceeasi marca dar alt model ,cu care a avut sotul meu accident(i-a taiat calea un WV JETTA vissiniu al unuia de la politie),a tras dreapta si s-a rasturnat si a mers pe capota 55 de metri.Rezultatul?Masina bucati pe o raza de ceva metri...dar habitaclul,locurile unde teoretic ar fi stat pasagerii si soferul erau neatinse.Restul....au strans doua zile resturile masinii..sotul meu nu a avcut nici macar un cucui....sau o zgarietura).Asa ca mi-am luat una aceeasi marca dar mare,de jmecher,dar am luat-o pentru a ma proteja de cei care fac tampenii in trafic si pentru a-mi proteja copilul.Copil care nu merge decat in scaun de masina si legata cu centura,obligatoriu.
Deci daca s-a zis la misto ca multi romani isi iau masini mari ca sa se fereasca,sincer,io de aia mi-am luat-o.


Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098




Deci eu am zis-o si nu la misto. Mai degraba ingrozita de situatie. Si cei care nu au bani de jeepane sau mertane ce fac?





Eumada a avut bani si si-a luat o masina puternica pentru ca si-a permis, cel mai probabil munceste pentru bani. Acuma deh, n-o fi vina ei ca altii au dacii iar altii carute trase de cai?





_
http://immunocalromania.blogspot.com/p/immunocal-prezentare.html" target="_blank">Un sistem imunitar puternic pentru copilul tau

Mergi la inceput