Ghinionul lui Huidu

Raspunsuri - Pagina 47

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui BlackCat4evR

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002

Marina, multumesc.

Personal, iti spun foarte sincer ca pentru mine ar fi fost la fel (adica, as fi gandit la fel) indiferent cine ar fi fost, chiar de ar fi fost un profesor, medic, miner, orice. Pentru ca pentru mine Huidu e doar Huidu, eu (nu stiu daca ai citit cand ai mai spus) nu stiam cine e Huidu pana la subiectul asta.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


Pai pe DN1 sunt sute de morti anual! In accidenta similare! si despre nici unul nu s-au scris 50 ed pagini pe forum!



EU PERSONAL la fel as fi dezbatut subiectul, oricine era implicat. Eu nu stiu cine moare pe DN1, asta e vina voastra, ca nu ati adus cazurile in atentia noastra, a romanilor din-afara. (Sper ca ai inteles tonul de gluma de la urma mesajului.)

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stockholm spune:

Olim tu ori nu vrei sa intelegi , ori nu ai ncercat de loc sa citesti printre randuri , eu nul cunosc pe Huidu insa ii cunosc pe unii dintre cei mai buni preieteni ai lui deci cumva il stiu din prisma unor oamni care il cunos cbine , unii chiar f bine

asa ca .. nu stiu cine vb din auzite sau din ne auzite ....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stockholm spune:

mai adaug atat ca in Bucuresti daca freceventezi anumite cluburi , baruri , etc si mai cun un nume 2 , 3 automat ajungi macar sa - i descoperi in anumite ipostaze pe naumiti oameni , ipostaze care se bat cap in cap cu iamginea lor de pe sticla

mare greutate nu e ca lumea e mica ... mai sunt si petreceri pvt etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui stockholm

Olim tu ori nu vrei sa intelegi , ori nu ai ncercat de loc sa citesti printre randuri , eu nul cunosc pe Huidu insa ii cunosc pe unii dintre cei mai buni preieteni ai lui deci cumva il stiu din prisma unor oamni care il cunos cbine , unii chiar f bine

asa ca .. nu stiu cine vb din auzite sau din ne auzite ....





Si tu nu-l mai judeca pe Huidu prin prisma prietenilor. Ca NU ai de unde stii tu ca asa e si el. Daca tot iti faci veacul prin Bellagio, etc., nu-mi amintesc pe mai unde, si el era la fel, il vedeai si pe el, nu?

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui olim

rufus, matracuca este pentru cei contra-Huidu!
pentru ceilalti pro-Huidu, asteptam idei!


Foarte offtopic:
iti voi retrage nominalizarea dupa ce iti vei revizui si tu atitudinea fata de cei contra-Huidu, ca presupun ca nici tu nu-i cunosti personal ca sa dai pe afara de multumire ca au fost etichetati (cu ata mai mult cu cat Rufus nu facuse aprecieri la adresa celor de pe forum, cel putin eu asa am inteles din mesajul lui), in plus daca eu am scuza hormonilor de sarcina se pare ca tu nu ai nicio scuza

Nina, 31s+,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

Citat:
citat din mesajul lui olim

rufus, matracuca este pentru cei contra-Huidu!
pentru ceilalti pro-Huidu, asteptam idei!


Foarte offtopic:
iti voi retrage nominalizarea dupa ce iti vei revizui si tu atitudinea fata de cei contra-Huidu, ca presupun ca nici tu nu-i cunosti personal ca sa dai pe afara de multumire ca au fost etichetati (cu ata mai mult cu cat Rufus nu facuse aprecieri la adresa celor de pe forum, cel putin eu asa am inteles din mesajul lui), in plus daca eu am scuza hormonilor de sarcina se pare ca tu nu ai nicio scuza

Nina, 31s+,





Nina, Olim are exact aceeasi scuza ca si a ta, ba ea mai e si la pat.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlackCat4evR spune:

Desiree:

Statisticile oficiale ale Politiei Rutiere:

www.igpr.ro/DPR/dinamica_accidentelor_an.htm
Sunt la comun (pe toate drumurile din tara), in prima jumatate a anului 2011. O sa mai caut, poate gasesc si numai pentru DN1.

"DN1 poate fi considerat unul dintre cele mai periculoase drumuri din tara, avand in vedere faptul ca aici exista nu mai putin de 50 de puncte negre. Cele mai importante sunt situate intre kilometrii 12-13, 15-16, 81-82 si 88-89." Nu stiu daca reusesc sa gasesc harta punctelor negre pe DN in Romania...

precizare: Punctele negre sunt zone unde nr. de accidente (usoare si grave) depasesc 100 pe an. Acum 2 sau 3 ani au fost executate lucrari pe DN1 care au inlaturat (sau au ameliorat situatia in) 31 de puncte negre.

Andacos:

"Pai nici aici nu se scrie despre mortzi ,ci despre cel datorita carora sunt mortzi!"

Daca ar fi asa, ar fi bine, dar se tot ajunge la cei 3, de parca ar fi singurele victime de pe "soselele patriei".

Corap:

Ar fi mult mai potrivit topicul propus de tine... Poate il deschizi, ce zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Citat:
citat din mesajul lui BlackCat4evR

Pai pe DN1 sunt sute de morti anual! In accidenta similare! si despre nici unul nu s-au scris 50 ed pagini pe forum!



Pai nici aici nu se scrie despre mortzi ,ci despre cel datorita carora sunt mortzi!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit



Eu scriu despre neatentia la volan. Atat. Nici nu are vreo importanta cine era in spatele volanului.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002





Eu scriu despre neatentia la volan. Atat. Nici nu are vreo importanta cine era in spatele volanului.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


pai e un "jmeker"care nu a respectat regulile de circulatztie,aici nici macar de neatentzie nu e vorba!Numele chiar nu conteaza,doar ca intimplator e...vedeta!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

Citat:
citat din mesajul lui olim

rufus, matracuca este pentru cei contra-Huidu!
pentru ceilalti pro-Huidu, asteptam idei!


Foarte offtopic:
iti voi retrage nominalizarea dupa ce iti vei revizui si tu atitudinea fata de cei contra-Huidu, ca presupun ca nici tu nu-i cunosti personal ca sa dai pe afara de multumire ca au fost etichetati (cu ata mai mult cu cat Rufus nu facuse aprecieri la adresa celor de pe forum, cel putin eu asa am inteles din mesajul lui), in plus daca eu am scuza hormonilor de sarcina se pare ca tu nu ai nicio scuza

Nina, 31s+,





Nina, Olim are exact aceeasi scuza ca si a ta, ba ea mai e si la pat.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


imi pare rau ca e la pat, dar nici asta nu trebuia sa o faca sa dea pe dinafara de fericire ptr eticheta aplicata celor care nu-i impartasesc total opiniile



Nina, 31s+,

Mergi la inceput