Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (58)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

sper ca nu e prea alambicata si greoaie parola, ca daca e asa, o schimb, ca mi-am intrat in mana acum da numa sa spuneti ca imediat se rezolva

ma duc sa vad ce fac sarmalele mele in oala, sper ca mai au ceva apa si nu a scazut de totca de cand ma chinui eu cu parole si PM uri si adormit maimute se prea poate, dar vad ca nu miroase a ars inca



_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Salutare!

vad ca e discutia de poze si am intrat sa zic ca si din albumul meu a fost stearsa o poza, cea de coperta a albumului.

Avand in vedere ca ati schimbat parola si ca eu nu-s deloc activa p-aci, rog pe cineva sa stearga albumul meu de tot.

Nu intru, pentru ca nu am timp, nu de altceva , si avand in vedere acest lucru, ar fi neserios sa va cer noua parola, asa ca va rog sa stergeti albumul meu.

Daca tot intrai, va spun ca noi suntem bine. Dorothea face, ce fac si ai vostri . Mor de dragul ei . Si cand doarme mi-e dor de ea, incat merg pana la ea s-o vad si s-o pup in somn

Sa cresteti mari si frumosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

simonacip le place la sin, ...am observat la Ioana in momentul in care se apropie ora mesei, ma trage de gulerul de la tricou sau bluza...mai ales daca am ceva cu anchior ii este mai usor... acum nu stiu daca e coincidenta sau chiar stie... si cnd ii spun de titi agita mainile puternic, ca si cum hai odata, bluza sus

te pup, ...

p.s. david cum se mai prezinta la scoala? mult succes... si sa-l tina entuziasmul

Ahhh a adomit I. Mamici fug la treaba, vb maine. Multam, de mesaj, banuiesc ca e parola, nu deschid inca. Am sters pozele mele si am adaugat una, mai multe nu m-a lasat ...eram logata deja.
Noapte buna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Salutare!

vad ca e discutia de poze si am intrat sa zic ca si din albumul meu a fost stearsa o poza, cea de coperta a albumului.

Avand in vedere ca ati schimbat parola si ca eu nu-s deloc activa p-aci, rog pe cineva sa stearga albumul meu de tot.

Nu intru, pentru ca nu am timp, nu de altceva , si avand in vedere acest lucru, ar fi neserios sa va cer noua parola, asa ca va rog sa stergeti albumul meu.

Daca tot intrai, va spun ca noi suntem bine. Dorothea face, ce fac si ai vostri . Mor de dragul ei . Si cand doarme mi-e dor de ea, incat merg pana la ea s-o vad si s-o pup in somn

Sa cresteti mari si frumosi!


am vazut ca ti-au sters poza aia frumoasa de revista off si nu mai vrei sa ne-o arati deloc pe Dorothea ? hai te roggggggggggg sa stii ca nu sterg albumul tau , ca te stiu de o gramada de timp, de dinainte de fluturasi si vorba aia, esti "cucoana serioasa" si care nu are timp si minte de facut chestii mizere de genu ala fii cu ochii pe PM , it`s comming

tu ce mai faci ? de ce nu mai treci pe la noi? macar asa odata pe saptamana? macar in weekend sa ne spui cat de frumos e pe Copou acum toamna? imi pare asa de rau ca nu am mai ajuns in Iasi cand am fost in Ro, off daca nu as fi fost asa de obosita si presata de timp... tare mi-ar fi placut si imi pare rau ca nu l-am dus si pe Nick sa vada unde am fost studenta, a spus ca mai e timp, ca mergem next time, deci poate la primavara ne vedem

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

saru'mana Strumph, dar eu tot cred ca tb sa schimbam si contul, zici ca maine moment REMEMBER ROMANIA, nu?
simo, bine ca e doar atat si ca au venit azi sa o repare...
la camera noastra nici nu concep sa nu fac cu turcuoaz... aici am luat o cuvertura de bumbac pt pat asta vara , ca luasem cu noi din Ro doar una una plusata si nu stiam ce culoare sa iau si barbata-miu mi-a zis pai cum, nu o iei pe cea turcuaz? si am luat-o evident ca nu era sa nu-l ascult..
astia de la ENEL sunt oricum nesi... asta asa pt simo si parintii lui mada... la socrii mei e crancen cu intreruperile astea... ei si-au luat generator, dar cade curentul de 3 ori pe zi dimineatza cel putin... te trezesti cu aparatele stricate si nu stii de unde, ca esti plecat la munca
in seara asta meniul a fost cascaval pane cu cartofi si legume chinezesti cu creveti(pt mine), eu ma stradui sa pap sanatos... sa vad cat ma tine... oricum la cuptor am budinca de paste pt. Maria si budinca de orez pt mine... maine dimi sper

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank atunci este bine ca ai rezolvat-o. se mai intampla sa uiti, nimeni nu este perfect. mai ales acum ca in gandurile tale este aproape numai Ioana...

noi am facut baita toti, am stat cu bebelina in pat si ne-am jucat, credeam c-o ia somnul dar de unde....asa se joaca si merge in 4 labute prin tot patul. azi a mers pentru prima oara bine de tot in 4 labute. am si filmat-o, poate pun maine

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

roxy, strumph , cum scriu povestea nasterii lui dodo?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza multumesc de parola. eu nu o sa o dau decat la cele super cunoscute de mine

madutza i-ai dat si scortisoara? m-am gandit si eu sa pun dar am zis ca nu este indicat sa-i dau...

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonacip
.....
Apropos, eu am observat ca stie cuvantul tzitzicutza...si dc ii zic: da mami tzitzicutze la baiat?? are o expresie de-a lui pe care doar atunci o are, un ras-plans asa de-mi vine sa-l mananc...e clar ca stie despre ce vorbesc...Mai e careva care a observat asta?sunt curioasa..

Simona, mami de baieti David, Matei si Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"


daaa, eu am observat asta de mult.... mereu cand o asez pe pat si vede ca imi dau bluza jos asa se agita si rade-plange parca, si se si intoarce pe o parte, pe partea pe care ma asez eu sa-i dau titica este asa scumpa, stie

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy s

madutza i-ai dat si scortisoara? m-am gandit si eu sa pun dar am zis ca nu este indicat sa-i dau...

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



dc nu e buna?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput