Colectia de toamna-iarna 2005 (29)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Noi am facut PREVENAR, acum 3 ani parca, doua doze. A fost o decizie foarte buna pt Miruna, mi-a scapat nevatamata de o epidemie cu streptococcus pneumoniae din gradi, colegii ei fiind foarte rau, unii prin spital chiar. Plus ca nu ne-au atins nici otite, etc.


Meems unde va plimbati de data asta?

Ma enerveaza vremea asta de mor, nici nu-mi vine sa ies din pat. Pup

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Citat:
citat din mesajul lui madau

Meems unde va plimbati de data asta?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX





Croaziera in Caraibe o saptamana. Relax total!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Meems vacanta placuta! Mergeti toata familia?

Maria, pre-pubertate fizic, ca psihic pre-adolescenta.

Lavi 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Citat:
citat din mesajul lui meems

Citat:
citat din mesajul lui madau

Meems unde va plimbati de data asta?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX





Croaziera in Caraibe o saptamana. Relax total!

Meems & Rianna (16 dec. 2005)



Wooow.... ce frumos! Relaxare placuta!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

Pixy's Style - BIJUTERICILE MELE ...

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Citat:
citat din mesajul lui meems

Citat:
citat din mesajul lui madau

Meems unde va plimbati de data asta?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX





Croaziera in Caraibe o saptamana. Relax total!

Meems & Rianna (16 dec. 2005)



O fi rau? Calatorie placuta!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Multumesc, fetelor!
Madau
Lavi, da, cu socrii si cumnatii cu nepoatele.
O sa vin inapoi cu o gramada de poze, fiti sigure.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

Have fun, meemsy! enjoy it
Si neaparat te astept sa share pozele din caraibe

Multumesc fetelor care s-au gandit la noi, ce sa facem..una alta, cu gradi, boli, etc.
Inscris la dans copilu, mie imi place de numa, ei nu! Am cumparat un voucher cu 30 de ron pentru 8 sedinte si mai avem vreo 4 sedinte si nu mai vrea sa mearga.
Patei e in fiecare dimineata cand merge la gradi, nu ii place la "doamna".
Alexia se asteapta mititica sa facem party, din pacate anul asta este pustiu prin buzunare.Sanatoasa sa fie ca in rest mai vedem noi.

noki si eu abia astept sa ne vedem Sanatate micutei, cum se mai simte? cum mai este la teatru?

Mi-e dor de ina, te pup!

Ma bucur ca lavi esti asa de optimista, .

Alina, ce scumpa este missa ta balerina , cum ii merge alesiei la cresa, sta toata ziua acolo?

cora ce mai fac kinderii tai? mai merg la gradi?

fetelor cand incep inscrierile la scoala, in februarie?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

aaa si am uitat sa va spun ca si alexiei i-a cazut duminica al treilea incisv de jos, numai ca nu au spatiu si deja au inceput sa creasca anapoda, candidati cu siguranta la aparat dentar.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Roxi, nasoala treaba cu dintii inghesuiti. Intr-o prima faza e posibil sa-i mai creasca maxilarul, daca nu aparatul va paste si pe voi, cum ziceai. La Nati inca nu se vede dintisorul definitiv.

Ieri, la a 25-a sedinta de inot, Silvia a inotat toata ora singura, fara pluta sau nimic ajutator. Destul de frumos inoata, imi place, mai are de perfectionat putin miscarile dar oricum, inoata bine, bravo ei.

Nati in schimb, asportiva cum e, tot cu pluta, ar trebui sa faca exercitiul in care sa faca nu stiu cati pasi cu capul in apa dar de unde, ca Nati daca isi baga putin mutrita in apa o scoate imediat. Asta este, cat invata, invata.

Le mai duc inca 11 sedinte la inot, pana pe la 1 decembrie, apoi luam pauza de iarna si sa vedem din martie cum m-oi simti, daca sunt in stare le mai duc din nou.

In rest eu ma simt bine, mi-a mai trecut oboseala, greturile sunt tot acolo, parca putin atenuate. Oricum, sarcina asta am iesit ieftin, la primele 2 greturile au fost mult mai puternice. Poate e baiat, vorba Andei. Acum e doar repulsia fata de cafea si detergenti de orice fel, greata pt putine mancaruri, la fete mancam de 2-3 ori o mancare apoi o puneam pe lista neagra samd. Nici sa gatesc nu puteam ca mi-era greata rau.

Pana acum am avut mare pofta de prune, am mancat aproape zilnic in sarcina asta. Sper sa nu capat un bb amator de tuici.

Va pupa Lavi 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

roxi nu te speria fata draga. Si aici maninca lumea gatite de numa' numa'. Despre ce vorbim noi acolo este prinzul de la scoala, nu de masa de seara, care e masa principala, cu mincare gatita.

laiv ce e cu prostiile astea cu pierderea sarcinii? Zau asa? De unde iti vin ideile astea???

andada, le invatam pe fete pian si matematica si gospodarie, daca si tu il inveti pe Nichita sa-si spele vasele si sa nu sara peste obstacole in loc sa le puna la loc. Si apoi, daca si baiatu' vrea, mai discutam...

inot Smaranda termina la sf. lunii sesiunea si inca mai cuget daca o voi mai trimite inca o sesiune sau nu, in nov. Merge foarte bine, a invatat o groaza in astea patru luni, a progresat enorm si pe de o parte nu-mi vine sa renunt acum. Pe de alta parte, sa faca pe intuneric.... hmm... nu stiu. Cum vine iarna, imi vine sa ma bag in casa devreme si sa gatesc in loc sa stau pe la piscina. In plus, am aglomerat f. multe activitati. O sa mai vedem.




Mergi la inceput