Scolari de Iulie - August 2004 * 83

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

voi nu erati asa la scoala ?
io vesnic eram pedepsita cu colega`mea, vesnic-vesnic, apoi promiteam amandoo marea cu sarea doar sa nu ne desparta si mai tin minte ca nu aveam stare, eu nu puteam sa ma asez la masa sa mananc, trebuia sa alerg si veneam sa mai iau cate o lingura de supa
Leeloo, super camera si dragalasi baietii promenade de noapte aveti voi acolo
Ioana, succes la concursuri, la noi nu s a auzit nimik.

la noi antiplictiseala = maculator
acolo exerseaza Giulik semnatura lu` doamna, face schite, isi da singura ecuatii cu o necunoscuta, cea mai tare fu aia de ieri ca a declarat ca a scris si apoi si a dat seama ca e greu si a avut mult de lucru
era vorba de cat - 8 = 5 parca, oricum, ceva greu
si mai face scheme de ale lor cu desen, silaba, sunet ?! oricum, liniute multe

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara 2011 amintiri de vacanta&page=8" target="_blank">Concurs-Vara2011-mag1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

gabi, pot sa rid vazut camera baietilor, super, chiar imi place
mey bucurati`va de bastonase si lasati a 4-a;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:


Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

acolo exerseaza Giulik semnatura lu` doamna
_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara 2011 amintiri de vacanta&page=8" target="_blank">Concurs-Vara2011-mag1


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

asa cum zici daria..si eu luam o inghititura si apoi o tura pana la poarta!

maria super scrisorica!


ieri lui Luca nu i-am zis ca mergem la psiholog ci la un dr sa stea de vorba..De ce Olivia..pentru ca nu am fost cumintel la scoala?
Acasa ii povestea lui tati ce test i-a dat si la sfarsit a concluzionat el: Mi-a dat test ca sa vada daca-s nebun !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Gabi super camera..dar te superi daca-mi dau si eu cu parerea? Putin prea sobra..statica.. Pune culoare..adauga "veselie"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

ce istet e Luca, macar l-ati putut linisti ca e perfect sanatos asa cum e el
ce de kk faza cu directoarea :(((

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara 2011 amintiri de vacanta&page=8" target="_blank">Concurs-Vara2011-mag1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Citat:
citat din mesajul lui kim222


fully agree

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Citat:
citat din mesajul lui kim222



Stii parerea mea mergi inainte!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kim222

Gabi super camera..dar te superi daca-mi dau si eu cu parerea? Putin prea sobra..statica.. Pune culoare..adauga "veselie"


Pai asta e pasul de finalizare...dar am ramas cu gaura in buget, asa ca mai spre Craciun - le-am pictat 3 tablouri dar nu am inca bani sa le inramez, trebuie sa pun perdele, dar iar nu am bani, plus ca am vazut niste decoratiuni misto - ca niste buzunare - pentru paturi - dar nu am bani nici de alea, mai trebuie sa-i iau si lampa de birou dar...nu mai am buget... Dar sugestia ta e buna, eu macar ma bucur ca am reusit sa luam paturile!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel
Gradina mea

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Kim, nici o problema, eu citez rar, dar acum nu m-am putut abtine. Data viitoare o sa stiu, acum am editat. Parerea mea ramane neschimbata, noi singuri suntem responsabili de copiii nostri si trebuie sa facem tot posibilul sa ii educam cum se cuvine. Dar asta nu inseamna ca trebuie sa ii "robotizam", "automatizam", etc, etc.

Cu emigratul chiar azi discutam cu un recruiter si am inteles ca pe domeniul meu si pentru experienta mea sunt multe usi deschise, partea proasta este ca pentru un om din est nu sunt pregatiti sa dea salarii ok. Deci cumva ar trebui sa accept sa lucrez o perioada cu responsabilitati mari si beneficii mai mici si asta imi e greu sa accept. Dar, cine stie? Adica eu imi doresc sa pot pleca undeva fara sa fiu fortata sa renunt la standardul de viata, cum as putea sa explic copiilor ca nu mai stam la casa ci ne-am mutat intr-un apartament mic, inchiriat?

Mergi la inceput