CARUCIOR GEMENI SECOND HAND

CARUCIOR GEMENI SECOND HAND | Autor: AMY2012

Link direct la acest mesaj

Tot caut pe net un magazin online second pt ca m-ar interesa un carucior de gemeni second.Stiti cumva vreun magazin?Sau daca cunoasteti pe cineva in timisoara care are de vanzare ,anuntati-ma va rog.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Poate gasesti ceva aici
http://bazar.desprecopii.com/catalog.asp?catid=731&n=Carucioare-si-Landouri

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Amy, stiu eu pe cineva care are de vanzare un carucior pt gemeni, e roz. Daca te intereseaza, spune-mi si te pun in legatura cu persoana respectiva.

Ani de Stefana (23.01.2008)

Daca va plac pozele mele, un vot va rog www.desprecopii.com/POZECONCURS/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/pui1.jpg" target="_blank">pui1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/pui2.jpg" target="_blank">pui2

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AMY2012 spune:

puisorul mai e de vanzare caruciorul?daca da punema in tema cu pers respectiva sa pot vb despre detalii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns genova77 spune:

mai esti interesata de carucior de gemeni? am eu unul in stare foarte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns victorin spune:

Buna seara . Sunt tata de baieti (gemeni bineinteles) in varsta de 2 ani si 7 luni si peste 3 saptamani 'barza' le va aduce o surioara . Este cineva interesat de achizionarea uni carut pentru gemeni INGLESINA Domino TWIN (http://www.inglesina.ro/eshop/product.php?id_product=150)? Este un carut pe care l-am achizitionat de nou de la inglesina (unul dintre cei mai buni producatori de carucioare): sasiu+2 landouri (care se transforma in scaune sport) + 2 scaune auto + 2 baze pentru scaunele auto + 2 umbrelute + 2 seturi de salteluta+pernuta antisufocare + 2 plase de tantari + + 2 huse de ploaie . Carutul este ca si nou, a fost foarte bine intretinut si nu l-am folosit decat un an (noi am renuntat la carut cand au inceput copiii sa mearga) . va multumesc . 0730113532. vic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MrCristi spune:

Buna ziua, mai este de vanzare caruciorul ,m-ar interesa la ce pret este si ce culoare (eu astept 2 fete ). ms

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihai542 spune:

are cineva un carucior pentru gemeni de vanzare? astept un raspuns. ms

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_gurgu spune:

mai este valabila oferta pentru caruciorul de la inglesina? astept doi baieteti in decembrie si m-ar interesa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

am eu un carucior de vanzare pt gemeni marca BabyJogger
asa arata http://www.youtube.com/watch?v=ZDzwb8zHGC0
cine e interesat, lasati mesaj.

Mergi la inceput