Bebelusi de septembrie octombrie 2010(78)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

gata am schimbat semnatura!

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/MOTELENYS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

andreea,iertare de gresesc, dar stiam ca mazarea sa da dupa 2 ani si fasolea boabe dupa 3 ani.
stii altcumva?

multam de mesaje fetele.offffff,e tare greu de decis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Nike, nu, nu e greu de decis nimic. Daca situatia ta e chiar asa cum o descrii, atunci esti f. constienta ca il vei lasa pe Sebi fara mama. Daca faci al doilea bebe si mori la nastere, atunci vei lasa 2 copii fara mama. Nu-ti forta norocul mai mult decat ai facut-o deja si multumeste-i lui Dumnezeu pentru ceea ce ai. Am fost directa, dar, dar pentru mine nu esti de admirat ca vrei sa lasi constient un copil singur pe lume. Daca mai vrei cu orice chip un fratior pentru Sebi, poti adopta un copil si veti trai cu totii fericiti.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

multam.
nu vreau cu orice pret.
offf.eu as adopta.
in fine.
cand ai un strumf asa de strumfit,de scump,de dulce, parca il vrei multiplicat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Nu, vrei sa-l vezi pe el crescand mare, sanatos si fericit, cu o mama sanatoasa si fericita alaturi.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Frumoase mesajele voastre fetelor si realiste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

multam din suflet.
vreua si eu poze.
s-a facut un format electronic cu toti bebelusii?

multam pt tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:


La multi ani, Alesia de Arianna!


Histamina, felicitari pentru progresele lui Sebi, e minunat cum iti bucura fiecare secunda insa nu inteleg de ce l-ai vrea "multiplicat" cand el te vrea doar pe tine si doar pentru el. Cred ca-l iubesti prea mult ca sa-l expui riscului de a ramane orfan de mama cand aveti in fata o viata intreaga sa va bucurati unul de cealalt. Bucura-te de pui si multumeste-i lui Dumnezeu pt minune. Sanatate multa va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

office, am reperat un ecuson cu nick-ul tau...dar nu te-am "gasit"
data viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Salutare fetelor,

Nu am mai dat de multa vreme pe aici, sper sa va mai amintiti de mine. Am intat sa va las pentru dimimeata cafea, suc de portocale, briose cu ciocolata si tort cu fructe si piscoturi. Maine imi sarbatoresc odrasla.....astazi toata ziua am vorbit ca o baba singura: "anul trecut pe vremea asta mi-a cazut dopul", "anul trecut pe vremea asta intrasem deja in travaliu, dar eu ma incapatanam sa calc camesi", "anul trecut pe vremea asta m-am dus in sfarsit la spital". Mai am 2 ore si nasc

Mergi la inceput