Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (23)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

Buna seara
Am venit de la morfologie, e 100% fetita, sanatoasa, 464 g, conform grafic. Acum trebuie sa ne stoarcem mintea pentru nume.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010, mandra posesoare a 8 dintisori si 2 maselute
21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Adriana, felicitari pentru morfo! Sa fiti sanatoase amindoua!

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004) si 22+ cu alta minune de
Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Felicitari Adriana pt fetita!
Alina, ma bucur ca-ti place combinatia, si eu as prefera-o, dar sotului nu-i place Rut... La a doua varianta renuntam sigur pt ca Natanael e greu de pronuntat, desi Natalia imi place f mult, asa ca deocamdata ramanem cu prima.. dar mai avem timp de gandire... Am tot cautat nume de gemeni, dar sunt in engleza si nu-mi place varianta romaneasca a lor..


Ana, mami de Darius (2005), de Sara (2007) si de gemeni 25 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

ana eu propun asa robert si roberta ,alesia si alexis,ariana si arin,

cezar si cezara.


Am mai gasit un nume interesant de baiat fetelor Dominic dar nu merge cu numele nostru de familie poate merge la voi.

AAA apropo de nume mai rare am o cunostinta cu 2 baieti marck si martin.

26+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Dragele mele,
Sunt tare fericita, vom avea o FETITA, deci David va avea o surioara. Daaaa si vom avea o fetita sanatoasa, totul a fost bine la eco. Sa ma treceti si pe mine cu
Tati este atat de fericit si de emotionat ca vom avea o fetita si a inceput déjà sa isi faca griji pentru viitorul domnisoarei. Isi va lua in curand si pusca, ca permis are…

Legat de celule stem. Noi recoltam cu CBC, am déjà contractul acasa.Si la David am recoltat tot cu ei . De ce recoltam ? Nu se stie viata ce ne poate oferi….Ma rog sa nu avem vreodata nevoie de ele…..

Alina – si eu am insomnii, iar cand ma intorc de pe o parte pe alta, inevitabil ma trezesc. Sunt aici, am venit mai tarziu de la birou si v-am adus si vestea Cum se simte Sara ?
Annesi – si eu am problem cu picioarele umflate. Noaptea mi le asez pe o perna mai inalta si le dau cu lioton
Olga – deja iti simteam lipsa de pe forum. Sa ai grija de tine si de copii si sa te faci bine repede. Patric….imi place tare mult. Eu l-am intalnit la odiseea lui David, dar este cu k la sfarsit. Important sa va placa voua.
Bulinuta – of prin ce necaz ati trecut. Sanatate multa lui Rares.
Ica – eu te intrebam de hainele de la bonprix ca am si eu catalogul acasa.Multumesc de parere.
Ana – si mie imi place Rut si Ruben
Adriana – felicitari pentru eco si pentru fetita sanatoasa.


in 22+ si mami de David 16.06.2008
Evolutie David


Bebe David Adrian 16.06.2008

Evolutie Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Alina - draga mea nu am gasit niciun PM.

in 22+ si mami de David 16.06.2008
Evolutie David


Bebe David Adrian 16.06.2008

Evolutie Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Multumesc Altesa pt sugestie! M-am gandit si eu, insa n-am gasit pana acum o varianta care sa-mi placa.. Daca imi convine numele de fata, nu-mi place ala de baiat... Si tot asa... De exemplu imi place Doroteea, dar nu si varianta masculina Dorotei.. Sau Teodora, dar nu si Teodor... Sunt greu de multumit..
Din numele mai putin intalnite,pe langa cele enumerate: Patric, Dominic, Marc, eu am mai auzit si mi-a placut Francesca si Riana (varianta americana Rihanna).

Ana, mami de Darius (2005), de Sara (2007) si de gemeni 25 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Bine ai revenit Nicole! Am uitat sa-ti spun ca mi-a placut f mult rochita ta crem! Ai fost superba si cu burtica, o mamica tare eleganta si mandra de familia ei!
Felicitari pt eco si pt fetita! E frumos cand ai pereche!

Ana, mami de Darius (2005), de Sara (2007) si de gemeni 25 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

adriana felicitari pentru fetitza!!!
Nicole de asemenea felicitari. sa stii ca si sotul meu ieri cand a aflat ca bb e fetitza isi facea deja griji pentru ea cand va fi mare. am ras de el cu lacrimi dar el o lua f in serios.

Ana Rut&Ruben imi plac f mult. Eu chiar voi pune Rut pe lista alaturi de Rebeca si alte 20 de nume probabil

Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si cu 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Citat:
citat din mesajul lui biancabia
Nicole de asemenea felicitari. sa stii ca si sotul meu ieri cand a aflat ca bb e fetitza isi facea deja griji pentru ea cand va fi mare. am ras de el cu lacrimi dar el o lua f in serios.

Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si cu 20+


Bianca - cred ca taticii de fetite vor face o gasca de "puscasi marini" sa isi pazeasca fetitele

in 22+ de si mami de David 16.06.2008
Evolutie David


Bebe David Adrian 16.06.2008

Evolutie Bebe

Mergi la inceput