fiv dr dragos albu 44

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaGj spune:

Tinuta felicitari,sarcina usoara.Doamne ajuta.
Si noi sa te urmam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corry_28 spune:

Alexa, multi multi pupicei
Aristica, tinem pumnii.Mult succes, draga mea

Va imbratisez pe toate, si va pup (de la mic la mare)

O mama implinita de: Matei si Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Aristicabravo,sa fie lipiciosi si cel putin doi sa ramana cu tine
asteptam beta de dublu...
Tinuta,felicitari si sarcina usoara
Fetelor,a venit toamna si se cam numara bobocii,haideti cu vestile bune...
Va pupam si imbratisam cu drag,


Mamica fericita de printesa MARIA IRINUCA(20.06.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Maria
Honeys
Innaastept un sms de la tine
Anastasia


Mamica fericita de printesa MARIA IRINUCA(20.06.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana33 spune:

Tinuta78,eu sunt destul de noua pe forum si nu-ti stiu povestea,dar banuiesc,din cele cateva mesaje citite,ca era una trista,pana acum.Felicitari si sa fii o gravida fericita,viitoare mamica.Minunile din viata voastra imi dau curaj si mie!

VIITOARE MAMICA (1 IA nereusita Bucuresti iulie 2008,2 fiv-uri nereusite la Budapesta oct. 2008, iulie 2009,ET nereusit oct 2009,1 fiv cu nereusit Giulesti iulie 2010)
Mutatia 675 4G heterozigota
Mutatia 844G heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria81 spune:

neata fetelor va pup pe toate

va rog frumos sa imi spuneti si mie daca pot face Estradiolul, LH, Prolactina, TSH, Testosteron-ul daca am mancat, ca as vrea sa le fac astazi fiindca sambata si duminica la mine in oras nu recolteaza nimeni iar analizele astea, scrie pe lista de analize ca trebuiesc facute in primele 3 zile de menstruatie. La mine astazi este prima zi, iar luni ar fi cam tarziu sa le fac.





Mutatia MTHFR 1298 A>C heterozigota, FVL pozitiv, 3 IA nereusite, 1 FIV nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Tinuta iti doresc o sarcina usoara care sa se sfarseasca cu un bebelus sanatos si optimist ca tine, felicitari din suflet.
Corry
Artistica sper ca esti foarte foarte cumintica :)

D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Maria nu stiu cit de relevante vor fi estradiolul si lh in prima zi, stiu ca de fel se fac in z2-3 de cm. De prolactina stiu sigur ca se face pe nemancate, la fel si tsh Eu zic sa iti suni doctorul sa ii ceri lui parerea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Fetelor am si eu o problema, gripa sotului nu a trecut nici acum, i-a in continuare tratament si vineri(14.10) este programat la medlife la analize amanuntite(pachet spermograma) nu stiu ce sa fac....
Aveti cumva numarul de la laboratorul de morfofetala de la medlife? Acolo sigur as gasi un raspuns corect la problema asta.
Multumesc si multi


D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria81 spune:

adrianaady

am sunat la polisano si mi-a zis ca ideal ar fi maine, dar le pot face si astazi pe la ora 13-14. Am sunat si al Synevo si mi-au zis ca ideal ar fi pe nemancate dar nu neaparat sau sa stau 3-4 ore inainte nemancata. Si daca ma duc la 13.00 sa recoltez se fac 4 ore si ceva decand nu am mai mancat.

In lista de la Polisano scrie exact asa "Analize obligatorii in primele 3 zile de menstruatie", deci eu inteleg ca se poate si in prima zi. Voi nu intelegeti la fel?




Mutatia MTHFR 1298 A>C heterozigota, FVL pozitiv, 3 IA nereusite, 1 FIV nereusit

Mergi la inceput