Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***351***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

bianca - acum mananc pizza
mai am voie paste mai tarziu?

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori





nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

prea multa faina


aoleu, m-ai deprimat

si ce pot sa mananc mai dupa-amiaza?

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

bianca - acum mananc pizza
mai am voie paste mai tarziu?

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori





nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

prea multa faina


aoleu, m-ai deprimat

si ce pot sa mananc mai dupa-amiaza?

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori




o prajitura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Multi ani sanatosi cuplurilor de incuscrite. Am uitat sa urez pentru Ilinca si Andrei asa ca va urez impreuna cu Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Aha, m-ai lamurit. Nu pot aplica...macar cit timp mai e frumos afara. Nu-mi ies "calculelele" cu timpul disponibil. Scurte mai sint dup-amiezele astea, Uofff !!!




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

bianca - adica pot sa ma dedau la biscuitii care-i facem diseara?

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

multumesc pentru urari.

am repetat cu ian cum sa-i dea cadoul lui Jambo si cum sa zica "la multi ani"; azi dimineata, ii intinde punga si-i spune: "ia, tata"

M-am uitat pe camere si ieri si azi si copilul meu pare tare in elementul lui: interactioneaza cu copiii, sta la masuta, piceteaza, lipeste, face gimnastica, se serveste singur cu fructe DAR dimineata plinge si-mi face sufletul bucati. Daca pare ca ii place, de ce nu vrea sa mearga dimineata. Nu plinge mult, nici tare dar 2 ore de cind se trezeste si pina ajungem, miorlaie si repeta obsesiv cu lacrimi in ochi "nu meshem a pii", "acasa vei", "a cute@ vea", @nu peaca mama, nu peaca tata".

Jambo mi-a spus dimineata cind il duceam ca daca nu-si revina pina la sfirsitul lunii, nu-l mai ducem.

Gina lu' Ian

Mi-e dor...
La 2 ani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

bianca - adica pot sa ma dedau la biscuitii care-i facem diseara?

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori




bien sur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

multumesc pentru urari.

Ieri am repetat cu Ian cum sa-i dea cadoul lui Jambo si cum sa-i spuna "la multi ani!"; azi dimineata, ii intinde pungutza si-i spune: "ia, tata"

M_am uitat pe camere si ieri si azi si copilul meu pare tare in elementul lui: interactioneaza cu copiii, nu mai sta in fundul educatoarei, sta la masuta, picteaza, lipeste, face gimnastica, se serveste singur cu fructe etc.
DAR dimineata imi face sufletul bucati: nu plinge tare, nici mult dar 2, 3 ore, de cind se trezeste si pina ajungem la gradi, repeta obsesiv, cu lacrimi in ochi: nu meshem a pii, acasa vei, a cute (curte) vei, nu peaca mama, nu peaca tata etc.
DE ce e atit de timorat daca PARE ca ii place?

Dimi, cind il duceam pe Ian, a zis Jambo ca daca nu-si revine pina la sfirsitul lunii, nu-l mai ducem

Gina lu' Ian

Mi-e dor...
La 2 ani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

multumesc pentru urari.
Ieri am repetat cu Ian cum sa-i dea cadoul lui Jambo si cum sa-i spuna "la multi ani!"; azi dimineata, ii intinde pungutza si-i spune: "ia, tata" M_am uitat pe camere si ieri si azi si copilul meu pare tare in elementul lui: interactioneaza cu copiii, nu mai sta in fundul educatoarei, sta la masuta, picteaza, lipeste, face gimnastica, se serveste singur cu fructe etc. DAR dimineata imi face sufletul bucati: nu plinge tare, nici mult dar 2, 3 ore, de cind se trezeste si pina ajungem la gradi, repeta obsesiv, cu lacrimi in ochi: nu meshem a pii, acasa vei, a cute (curte) vei, nu peaca mama, nu peaca tata etc. DE ce e atit de timorat daca PARE ca ii place? Dimi, cind il duceam pe Ian, a zis Jambo ca daca nu-si revine pina la sfirsitul lunii, nu-l mai ducem

Gina lu' Ian

Mi-e dor...
La 2 ani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

La multi Ani Maya Andreea, ghiocel de SiminKsa fie sanatoasa si norocoasa!
La multi ani, Ina! pt casnicie si multa sanatate, multe kg minus, asa cum va doriti din ce in ce mai multe..eu raman cu doritul!
La multi ani, Ilinka! sa va fie de bine si cat mai multi de acum incolo!sa va intelegeti super bine!
Olaga,sanatate multa si tie si piticului, si eu sunt cu gatul vraiste, insa cred ca de la AC sau curentul de la sv, cat ma perind pe holurile astea
acum, bineinteles sug ceva...

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009

Mergi la inceput