Clubul ursuletilor & ursuletelor de novdec2010(36)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Anymona, dc vrei putem vorbi pe privat mai mult. Dr. Hadidi vine de 2 ori pe an in Romania si opereaza la o clinica privata. Saptamana asta e in tara, poate reusesti sa ajungi macar la el pt un consult. Mai opereaza si in Ungaria, Germania. e f cautat si apreciat. Din ce am inteles eu, el nu lasa sonda n-spe zile ca medicii nostri. Cel putin asa am inteles eu. Vom sta internati doar o noapte, apoi plecam acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymona spune:

Corina, ofera consultatii la Medlife cand e in tara?
poti sa-mi dai nr tau pe pm? merci mult pt info


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

mi s-a facut dor de odisee...pe fb mi-e f usor mai ales ca nu pot s apun mana pe laptop in timpul zilei din cauza de bb activ ..dar azi am gandeam ce faceam anul trecut pe vermea asta..si mi s-a facut dor de barlogul de aici..asa ca o sa fiu si eu mai des pe aici..chiar daca numai seara pot sa citesc..
[b]la multi ani ursuletilor acre au implinit azi 1 an{/b]



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

Cucuuu buna!

Corina sanatate puiului! imi pare rau ca tre sa ajungeti la operatie da se pare ca e cea mai buna solutie.

Elfica LA MULTI ANI IULIEI cu intarziere. Sa ai parte numai de bucurii de la ea!

Mai avem si noi putin sa facem anu, nu vom sarbatori cu multa lume ci doar cu nasii la ei acasa, fac doo torturi unu pt acasa la noi si unu il ducem.

Sunt tare cuminti si haioase in ultimele zile, nici crize nu mai avusera (Ce bine!). La pranz le duc la patuturi si isi vad de treaba acolo se jucarinizeaza si cand mai verific ca spionii pe gaura cheii (ca daca intru stric magia) le vad cazute la datorie.

Vai fetele ce frumos, bebeii fac un an, sunt copii copilistici acuma nu mai avem chestii mici si urlatoare care nu fac nimica decat kk si papa si somn!

Imi aduc aminte ce de nasteri-zici ca faceam popcorn! si nu putem uita nasterea live a lu Braveeee!

Sugubina si Puficele Mara Diana si Ilinca Miruna 6.11.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

Citat:
citat din mesajul lui sugubina
Vai fetele ce frumos, bebeii fac un an, sunt copii copilistici acuma nu mai avem chestii mici si urlatoare care nu fac nimica decat kk si papa si somn!

Sugubina si Puficele Mara Diana si Ilinca Miruna 6.11.2010


Ce bine o fi asa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

La multi anisori Ilinca Alexandra bebe de Andreeacc pentru primul anisor de viata! Sa cresti mare, sa fii sanatoasa si sa ai o viata plina de bucurii!



La multe lunite si pentru ursuletul Mario David bebe de ramonik1986! Sa cresti mare, sanatos si frumos!



Doura, bine ai revenit ! Te asteptam sa ne mai povestesti despre printesa razboinica!

Sugubina te invidiez. Pe toate va invidiez .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

LA MULTI ANI ILINCA!!!! Andreea sa fii fericita si sa te bucuri de ingerasi!!!
la multe lunite Mario!!!

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+ Sasha Andrei (30.12.2008) + Iustin Nicolae (03.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

La multi ani Ilinca, pui de Andreea !

Corina , iti tin pumnii strans cu operatia !
Marta, ce iti mai fac puii?
Raluca, multumesc de mesaj .M-am mai linistit.
Toma e in greva de legume asa ca ieri a mancat peste cu cereale... azi are ou cu cereale... si tot asa. Sper sa nu il tina mult.
Weekend placut va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo_P spune:

La multi ani ursuletilor ce implinesc un anisor!

La multe lunite ursuletilor!


Amelia, esti una de-a noastra de ce sa ne invidiezi... pupam printesa cu parul de aur si pe mama ei puternica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

neatza, buna ziua si buna seara,

noi iar facem bube, care ne trec fara nimic.nu pricep deloc.
ioakim papa banana cu legume. iar suntem ca la 7-8 luni. ana mananca bine.
maine facem prevenarul si infanrixul, in sfarsit ne-au trecut mucii.
sper sa nu ii pocneasca si vaccinul asta cu mesele.

la multi ani celor sarbatoriti azi!


Mergi la inceput