Clubul ursuletilor & ursuletelor de novdec2010(36)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

La multi ani, ursuleti!!!!!!

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+ Sasha Andrei (30.12.2008) + Iustin Nicolae (03.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

La multe lunite Tudor George bebe de Diana_b! Sa cresti mare, sanatos si frumos!

Mami de Cristiana (29.12.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Hei , incep petrecerile in barlog !
La multi ani ursuleti si ursuleate : Diana, Amelia, Alexandra, Sara, Marta, Robert, Eduard, Tudor.
Sa aveti parte de tot ce e mai bun pe lume !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

la multi ani, ursuleti care impliniti anisori!

am taiat motzurile la curcanei: ana a luat margele, telef mobil si o sticluta cu mir, ioakim a luat calculator, cheie masina si o FARFURIE GOALA, adica sa inteleg pe veci ca lui nu ii place mancarea. face di ce in ce mai multi pasi tout seul. am primit 3 antemergatoare diferite, e calareala maxima, ne mutam de la unu la altu etc.
mare balamuc la petrecere, erau 14 copii mici si vreo 25 de adulti, haos total.
in continuare ii ies bube rosii, de la ce naiba, ca mancase asa: LP, iaurt, cereale,pere, branzica. morrrrrrrrr! ieri dimi in loc sa ma coafez, faceam paza la medlife pe holuri. tre sa ii fac panelul 3 de alergii, igg total, igg la LP/Lapte uht si lapte de vaca.

sugubina, pe ioakim il trec la nan 2 HA, iar la ana trec la nan3, dar astept pediatra. ne mai trec si noua mucii si poate apucam sa facem vaccinurile de 1 an.mare keltuiala.de unde inkiriezi jucarii?

lumea zica ca sunt dementa, ca daca copilu ia in greutate, merge, rade, il doare-n basca de mancarea mea, ce daca nu mananaca carne?(pardon de cacofonii) o sa manance. iar eu innebunesc gatind si aruncand.dar totusi, sa il las asa cu 3-4 mse kinuite/zi? din care 2 de lp, una de fructe cu br si aialalta fie cereale, fie iaurt, niste inghitituri si atat? nu tu o legume, nu tu o carnitza?

anymona, am si eu o crema de coarne fcta in casa. zici ca le dai macese? catina? cum? crude? le bagi in fructe?

ana nu mai sta deloc lucului la masa. abia reusesc sa ii dau papa. vaz ca de la 1 an devine mai nasoala situatiunea la noi...sper sa fie doar o pasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

adinule pupi si multi ani la pici
cand va plictisiti de antemergatoare sa sti ca suntem amatori noi


mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymona spune:

Adina, le dau crude. Ii pun o mana de catina la blender in fructele de dimi. m in casolete la congelator. macese am avut putine si le-am terminat, dar catina am sa-mi ajunga tot anul.
ref la mancare, nu te mai stresa asa tare. el papa cat are nevoie. stiu, stiu...usor de zis...
multa sanatate
pupam toti ursuletii si mamicile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

La multi ani bebelusilor care aniverseaza azi primul anisor de viata:
Ioachim & Ana bebe de Adipapazi
Natalia Iris bebe de Siema!
Sa cresteti mari, sa fiti sanatosi, voiosi, voinici toata viata!



La multi ani Syl! Sa-ti vezi puiul mare, sanatos, frumos!


Mami de Cristiana (29.12.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

ioachim si Ana!!!
Natalia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

LA MULTI ANI!!!
Robert Alexandru
Alexia Stefania
Blanca
Sara Mihaela & Marta Gabriela
Matia
Ioachim & Ana
Natalia Iris

sa fiti sanatosi si iubiti

stelele mami pe cerul sufletului ei
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania minunile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

saru'mainili pt urari!
asadar, sa le dau catina... bun asa! incercam si p-asta.
incet-incet imi dau seama ca va trebui sa o las moale cu stresu mancarii...
pupi

Mergi la inceput