Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (52)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am pus si eu de o ciorbica la foc...si acu sunt free... nu ca nu as avea de calcat, aspirat, spalat pe jos dar nu am chef!!!!

miki a reinceput vlad gradi??

mada a inceput si cristi gradi??

fii'mea profita la maxim de bunasa sa nu o duca dimi la gradi


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

lparpala!bun venit si curaj!
yasmy, ieri a venit tati si a zis ca tb sa sarbatorim dintisorul fetii asa ca am iesit la cofetariesi surpriza cantarul arata la fel ca ieri.... asa ca mananc ce am chef de acum inainte , vreau sa incep sa fac sport macar 15 min/zi...
tb sa plec sa o iau pe Mari
va pup pe toate!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)




delia si eu am fost aseara la cofe am papat un profiterol si un tiramisu foarteeee buneeeeeeee
la mine incepe sa se vada la cantar...toate specialitatile aduse de socrela.... nu am mai tinut cont de nimic


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

decat sa vb singura..mai bine ma culc langa bubu
opresc ciorbica, ca pica bineee un somnic

mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

decat sa vb singura..mai bine ma culc langa bubu
opresc ciorbica, ca pica bineee un somnic

mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)


dormi si pt mine...please...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Strumpitz, m-am tinut de cuvant si am pus poze! Mai vechi si mai noi! Poate ma ajuti sa le micsorez ca sunt destul de multe si de mari! Pls

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Simonelu, de ce nu ai mai intrat?Sunteti bine?Cum faci fata celor trei printisori?Te ajuta cineva acum?Hai intra si mai scrie cateva randuri ca imi etse dor.
Deea,tu iarasi tragi chiulul!Cum merge diversificarea?Stefy s-a reobisnuit cu trezitul matinal?
Andreea,te declar disparuta! Ce masuri trebuie sa luam sa te facem sa intrii mai des pe la noi?
Pfffffffffffffffffff,s-a trezit Duracell si ma strig ca DE...ii este foame!


Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

salutare si de la noi

alexina multumesc si tie de rsp referitor la greutate

happy sanatate mariei
si mie mi-a stranutat antonia si stau cu ochii ca poe butelie pe ea
ca avem pomana sapt viitoare si tre sa le am sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

am pus si eu de o ciorbica la foc...si acu sunt free... nu ca nu as avea de calcat, aspirat, spalat pe jos dar nu am chef!!!!

miki a reinceput vlad gradi??

mada a inceput si cristi gradi??

fii'mea profita la maxim de bunasa sa nu o duca dimi la gradi


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



luni e ziua ea mare
casele in cartierul unde si-a luat alexina casuta au curticica micuta, dar suficienta..vreo 150 mp in afara amprentei casei, sunt unite cate 4 ca intr-un cub si gradina inseamna ceva curticica si terasa pe 2 laturi ale casei ramase libere..masina in schimb ramane afara, sunt amenajate parcari in cartier la capatul stradutelor..e f f frumos, un cartier cum n-am mai vazut nicaieri in tara noastra..e intr-o padurice tot ansamblul si cu alei, parculete, magazinase, f elegant si pasnic..oricum toti oamenii care si-au laut acolo sunt civilizati, vor liniste..e frumos ce mai..aa, si curte sincer nici nu-ti trebuie acolo ca in afara de aleile asfaltate pt promenada restul e spatiu verde si padure..deci sa te tot plimbi..
eu am o urma de regret si acum pt ceea ce ofera, dar noi aveam un stres cu transportul de acolo, cu scoala, etc etc si am renuntat pe ultima suta de metri, chiar si dupa ce negociasem pretul si ne facuse o oferta f f avantajoasa..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Fetelor, am vb cu Antguess si a spus ca intra mai tarziu sa ne povesteasca mai multe. Mi-a trimis cateva poze si le-am atasat pe picassa.

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ally doamne cat e de scumo tizu mic!!! superbbb!!!! sportivu' lu' mama

miki, sa aveti o zi usoara si reusita luni!!! mie mi se pare fffff dar fff putin o curte de 110 mp...parerea mea....mai ales cand ai si copilasi. nu vreau sa se supere nimeni pe mine, plss alexina, nu am spus o cu rautate!! te pooop si bravo pt casuta, e un pas mare inainte!

gabi...in sfarsit!! ce frumosi sunteti!! te asteptam cu noutatile!!!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput