Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (51)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

am facut azi o ciorbica de curcan cu legume multe, cartofiori, bors, leustean si cu.... oua din alea fara albus(din cele din gainanumai galbenusuri)....

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

am facut azi o ciorbica de curcan cu legume multe, cartofiori, bors, leustean si cu.... oua din alea fara albus(din cele din gainanumai galbenusuri)....

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)




si eu planuri pt maine sa trag o ciorba cu fasole verde si afumatura ca am gasit bors de casa....dupa f mulllllllllt timp....abia o astept..... mi-a zis nutritionistul ca atunci cand ajung la 60 de kg sa sarbatoresc si in loc de tort bag ciorbaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefyapost

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

am facut azi o ciorbica de curcan cu legume multe, cartofiori, bors, leustean si cu.... oua din alea fara albus(din cele din gainanumai galbenusuri)....

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)




si eu planuri pt maine sa trag o ciorba cu fasole verde si afumatura ca am gasit bors de casa....dupa f mulllllllllt timp....abia o astept..... mi-a zis nutritionistul ca atunci cand ajung la 60 de kg sa sarbatoresc si in loc de tort bag ciorbaaa

cea mai fericita de cea mai frumosa si sanatosa printesica Christina Gheorghia



9.03.2011



ciorba n-ai voie?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Fetelor, mii de scuze!!! Am uitat sa fac felicitarile si din partea mea:

La multi ani Cris! Sa ai parte de tot ce este mai bun si frumos pe lume! Iar bebe Luca sa te faca mereu sa stralucesti ca acum!

La multe lunite Andrei de Happiness pt ieri! Sa cresti un cavaler mare, frumos si curajos!

Niciodata nu e prea tarziu pt niste urari, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

te-ai si intors, irinuka?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Citat:
citat din mesajul lui stefyapost

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

am facut azi o ciorbica de curcan cu legume multe, cartofiori, bors, leustean si cu.... oua din alea fara albus(din cele din gainanumai galbenusuri)....

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)




si eu planuri pt maine sa trag o ciorba cu fasole verde si afumatura ca am gasit bors de casa....dupa f mulllllllllt timp....abia o astept..... mi-a zis nutritionistul ca atunci cand ajung la 60 de kg sa sarbatoresc si in loc de tort bag ciorbaaa



ciorba n-ai voie?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)





as avea eu voie daca nu ar fi cu afumatura cum pofteste sufletelul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

10 more min si termin muncile!!!!! NU MAI POT!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

HAIDE STEFY!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Hello girls!
Delia, sunt inca la tara si scriu de pe telefon. Puiuta mea a adormit de la ora 8 asa ca in pauza de publicitate de la tv, am intrat pe aici sa vad ce faceti.
Va pup
Du-te acasa Stefy! Ajunge munca pt azi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

seara buna mamici!!
multumesc frumos pt sustinere! va poooop dulce, dulce pe toate!! si pe bebicii minunati de la aceasta odisee!



mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput