Brumarei si Craciunite de nov-dec 2011 (65)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tia_Mia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Wildorchid

Tia, vad ca noi vom aste cam in aceeasi perioada...cat cantareste bebelusa ta?

Emma 29 saptamani

Emma nu am mai fost la doctor din saptamana 22 , doctora mea este plecata din tara si am programare pe 4 octombrie . te tin la curent cand vin de la eco

Andreea 29+ Maya Maria

MINUNEA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

Anna vrei sa cumperi sau doar sa le vezi?
Unele aveau promotii dar nu cine stie ce..erau prezenti ABC design (asta ma interesa pe mine), peg perego, inglesina, chicco, cam, bertoni, dhs,stokke, graco, primii pasi...cam asta imi amintesc!
nu au f multe modele expuse..

Cristina cu Radu (3.12.2007) si bebe 2 (29 saptamani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wildorchid spune:

Citat:
citat din mesajul lui tia_Mia

Citat:
citat din mesajul lui Wildorchid

Tia, vad ca noi vom aste cam in aceeasi perioada...cat cantareste bebelusa ta?

Emma 29 saptamani

Emma nu am mai fost la doctor din saptamana 22 , doctora mea este plecata din tara si am programare pe 4 octombrie . te tin la curent cand vin de la eco

Andreea 29+ Maya Maria

MINUNEA MEA


Uff,Ufff, cred ca arzi de nerabdare sa o vezi :)

Emma 29 saptamani Daria-Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristi07

Anna vrei sa cumperi sau doar sa le vezi?
Unele aveau promotii dar nu cine stie ce..erau prezenti ABC design (asta ma interesa pe mine), peg perego, inglesina, chicco, cam, bertoni, dhs,stokke, graco, primii pasi...cam asta imi amintesc!
nu au f multe modele expuse..

Cristina cu Radu (3.12.2007) si bebe 2 (29 saptamani)


Cristina, au daca as gasi ceva sa-mi placa as si cumpara, daca se merita...dar daca zici ca nu au prea multe modele nu stiu daca sa fac efortul sa ajung pana acolo. Pa mine ma intereseaza sa vad mai multe modele de carucioare din cele cu roti mari si cu landou si sport... Ai zarit ceva de genul? Sau stii la ce magazin as putea gasi sa vad..oare la MiniBlu?


de steluta norocoasa Luca-Vlad si 27+ cu minunea mea roz


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

cele cu roti mari mi s-au parut destul de multe...si cu landou. daca te tin puterile si nervii...

Cristina cu Radu (3.12.2007) si bebe 2 (29 saptamani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura_Craita spune:

buna fetelor, multumesc tuturor pentru urarile de bun venit, ma bucur mult de tot ca sunteti tare vorbarete si noi cele ce suntem la prima sarcina avem tare multe de invatat de la cele care deja sunt mamici...mi-e tare drag sa intru si sa citesc cele scrise de voi...desi nu prea am timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

neata
pe fuga ca tre sa ridic piticul de la gradi la pranz
i-am vazut la BE pe cei de pe site-ul cu cercei postat de aris, faza e ca tija mi s-a parut f lunga la unele modele, sistemul de prindere pare bun, dar la cele cu tija scurtuta. eu cred ca trebuiesc vazuti inainte sa fie cumparati.
anna mie mi s-a parut ca-s muuulte carucioare. (cristi nu da cu rosii). oricum mult mai multe modele decat vezi intr-un magazin gen miniblu sau mothercare. m-au enervat in schimb ca n-am vazut maclarenuri, ce ma interesa pe mine. am vazut insa o alternativa pt mclaren de la peg-perego, se numeste mini pliko si pare chiar mai bun decat maclaren fiindca e mai lat, se inclina mai mult pe spate si spatarul sta mai drept in pozitia cea mai ridicata. costa pana in 8 mil, numai ca in banii astia nici macar husa de ploaie nu-ti dau.
alte firme de carucioare pe care le-am mai vazut eu sunt bebeconfort si prenatal, plus alte cateva de care eu nici nu am auzit vreodata, deci nu le-am retinut.

ralu- de Tudorica fara frica (15.05.2008) si 33+ cu o margica mititica Luiza
i believe in miracles...povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura_Craita spune:

eu inca sunt la serviciu..si e destul de stresant, mai ales ca acum am si o noua colega ce urmeaza sa-mi ia locul si trebuie sa o mai invat ce are de facut..nu prea am timp sa va scriu, desi printre picaturi citesc tot ceea ce scrieti..pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura_Craita spune:

am si eu o intrebare pentru voi..la cate saptamani a-ti intrat in prenatal? ca eu sunt un pic confuza...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

ralu nu dau cu rosii (de felul meu), ca firme erau multe dar nu multe variante ale aceluiasi brand.

Cristina cu Radu (3.12.2007) si bebe 2 (29 saptamani)

Mergi la inceput