Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(80)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Ne-am intalnit intamplator mai, nu a fost planificat...
Maine in jur de 17.00 suntem iar la bericioace:) Carmen, te bagi? Altcineva?

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

deci maine iar in Tineretului la 17???
carmen era 8 lei in Real. si ce daca e verde,il pui pe geam la soare si se coace repede, eu asa le fac, cand se inmoaie e copt, cam 2 -3 zile
sa vedem la iarna cum oi face
gasesc eu cumva si ti spun si tie


va uitati pe antena???

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

La intrarea in tineretului dinspre sincai este cortul cu bere. Dincolo de cort este o chestie din aia cu masinute busitoare. ne vedem acolo la 17.00 - 17.15? MIRELA, CARMEN? Vorbesc si cu Anca (Blue_night). daca nu da nici un semn pana maine, o sun si pe MADA.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

roxx sa vorbesc cu sotul sa vedem daca are treaba cu masina. daca nu are iau masina si viiin ! te sun maine daca e ! cin e mai vine ?!
mirelaush te bagi ? ce e pe antena ? eu ma uit online la grey's anatomy

Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

sigur ca da, venim


mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Mayane mie imi place cum povestesti tu ce face Darius, ,mi-e drag de el ...stai ca am avut o revelatie, eu credeam pana acum ca e mai mare ca Alex, acum am verificat si vad ca e mai mic , bravo lui!

Iar mi-am facut un car de nervi la pranz. I-am facut carnita de vita cu legume si au lasat un sos bun-bun, date prin blender si amestecate cu stelute de la Barilla. No' ghiciti cine le-a mancat si pe astea?!...mi-au placut! Varianta de rezerva legume aburite amestecate cu vreo 2 linguri din prima reteta sa ajunga si ceva carne la el.....iar gurita lipita. Deci pana la urma el a mancat tot fructe cu cereale, astea-i plac. Asa ma enervez, lucrez sa fac mancare, spal la vase, mixere, strecuratori, site, si nicio lingurita nu vrea. Tot ce are carne e refuzat, orice fel de carne

Sanatate multa puilor bolnaviori, sa va faceti repede bine!


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

m am distrat cu x factor


mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

ahhh am uitat de xfactor ... penibili sunt unii ! pana mea, daca stii ca nu ai voce de ce te duci sa rada o tara intreaga de tine ? jesus

mai cica sotul mi-ar da masina maine, deci cred ca ne vedem...mai vorbim maine oricum !

va pup, noapte buna

Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Apropo de copii mofturosi... Azi, daca bucataria a fost in renovare, Darius a avut in meniu doar biberoane. Noi, daca n-am avut unde manca, ne-am intins "picknik-ul" in sufragerie, sub nasul lui. Nu pot sa va povestesc cum balutea. Asa ca a "mancat" si el rosie si zacusca cu paine (paine murdarita cu zacusca). A fost foarte mandru de el. Plus ca rosia i-a placut la nebunie.


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Am intrat/v-am citit..v-am pupacit!

Lori;cum e Robert????????????scrie -ne

Anka';sanatate si voua..cre-ca e virusel ceva
noapte noapte!


PS;Am fost la un chef in seara asta..la padure..fara semnal..asa c am luat-o si pe fii-mea..S-a simtit bine galusca..am adormit-o..no problem/Ma gandeam ca stam pana dimineata..cand colo tati s-a trezit cu o durere de cap ingrozitoare..nu-i trecea cu nimic..asa c am fcaut bagajoi si am spers-o acasica..acusi mi-a sarit somnu si ca citesc

Mergi la inceput