Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (50)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefyapost

pupicuti si de la noi pe ziua de azi....
sunt suparata si speriata.... puiuta mea de ieri nu papa deloc...doar laptic...
voua vi s-a intamplat asa ceva??? ea nu este un copil car nu mananca..fructele si cerealele le papa mereu fara nici un fel de problema.... poate fi din cauza dintisorilor cae se simt la mana sau din cauza vaccinului????
need help ca-s tare speriata!!!!!

cea mai fericita de cea mai frumosa si sanatosa printesica Christina Gheorghia



9.03.2011



a mea face asa la doua zile....
ce tu n-ai zile cand vrei ceva repede si usor...
asa si cu ei.... sunt mici


mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

madutza spor la treburi. vezi poate stai pe net si nu faci mai nimic

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




sunt multumita de ce am facut pana acum...am facut ordine si curatenie in magazie, am strans toate jucariile de vara ale lui Cristi si le-am pus in cutii la pastrare. Am spalat piscinuta si dupa ce s eusuca o pun si pe aia in magazie. Am facut curat si printe ghivecele mele cu/fara flori. Sunt la a treia runda de spalat la masina. Daca mai fac ordine sub scara si in birou ma declar super multumita. In locurile astea mereu depozitez te miri ce dracovenii..in mijlocul biroului troneaza leaganul copiilor pe care nu l-am strans ca vreau sa-i fac poze si sa-l pun la vanzare...si asa zic de vre-o 2 luni

Sohia lui struph era mai dezbracata pt ca pt ea era cald. Englezoaica este obisnuita cu temp muult mai mici. Strumph zicea ca la ei toata vara au fost in jur de 15 grade, deci 25-29 de grade cat au fost ieri era canicula pt ea

La voi se mai incalzeste pe timpul zilei? Ca aici e f ciudat..noaptea si dimin ests destul de rece, iar ziua arde f tare soarele, ca in miezul verii.

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefyapost

pupicuti si de la noi pe ziua de azi....
sunt suparata si speriata.... puiuta mea de ieri nu papa deloc...doar laptic...
voua vi s-a intamplat asa ceva??? ea nu este un copil car nu mananca..fructele si cerealele le papa mereu fara nici un fel de problema.... poate fi din cauza dintisorilor cae se simt la mana sau din cauza vaccinului????
need help ca-s tare speriata!!!!!

cea mai fericita de cea mai frumosa si sanatosa printesica Christina Gheorghia



9.03.2011




cred ca e de la dintisori, daca zici ca se simt la mana, poate o doare rau si nu suporta lingurita in gurita. Da-i doar lapte daca asta vrea. Cateva zile nu se intampla nimic

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

Salutare! Va multumesc tuturor ptr urari si mai ales pentru primire!

De dimineata am plecat la cumparaturi, frigider, masina de spalat si am cautat scaun de masa si nu m-am decis. Oare in bucuresti la expo am sanse sa gasesc ceva la reducere? Sau sa comand online?ca in tirgoviste prea multe variante nu am. Am gasit unul la 430 fain,restul erau sensibile tare. Ce-mi recomandati?

Revin, ...
De citit din urma nu am apucat, doar am vazut ca ieri v-ati intilnit o parte dintre voi. Super tare!Cind eu ''tremuram''in fata comisiei, voi chefuiati.
Da, si trebuie sa fac cinste!

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca





eu una m-am lecuit de mult de baby expo...de fiecare data cand am fost inghesuiala mare, mare si nici reduceri sau oferte n-am gasit..decat cele care sunt si in magazine.
Te sfatuiesc sa mergi in magazin sa vezi ce-ti place si apoi sa cauti pe net...de obicei sunt mai ieftine pe net decat in magazin

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

sarut manuta fetelor!!!! sunt fff speriata! ea nu a facut asa niciodata..mai ne chinuiam cu supitele sau piureurile,dar fructele,cerealele si lapticul le "lingea" din farfurie(biberon)..nu mi-a lasat niciodata laptic in bibe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Citat:
citat din mesajul lui stefyapost

pupicuti si de la noi pe ziua de azi....
sunt suparata si speriata.... puiuta mea de ieri nu papa deloc...doar laptic...
voua vi s-a intamplat asa ceva??? ea nu este un copil car nu mananca..fructele si cerealele le papa mereu fara nici un fel de problema.... poate fi din cauza dintisorilor cae se simt la mana sau din cauza vaccinului????
need help ca-s tare speriata!!!!!

cea mai fericita de cea mai frumosa si sanatosa printesica Christina Gheorghia



9.03.2011



a mea face asa la doua zile....
ce tu n-ai zile cand vrei ceva repede si usor...
asa si cu ei.... sunt mici


mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)




tare explicatia

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

catank, , cauta in catalogul de reduceri si vezi daca gasesti ceva scaune de masa..sa stii daca mergi sau nu ..
http://www.babyexpo.ro/b/downloads/catalogul_de_reduceri_BABY_EXPO_32.pdf



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

catank, , cauta in catalogul de reduceri si vezi daca gasesti ceva scaune de masa..sa stii daca mergi sau nu ..
http://www.babyexpo.ro/b/downloads/catalogul_de_reduceri_BABY_EXPO_32.pdf



mami de 2 prichindei


Multumesc tare mult! Au prezentat doar un model vad. Hmm.....Vorba lui madutza_bracred ca trebuie sa vad si apoi comand online, numai ca aici nu am unde sa vad..asta e problema. Daca o fi sa plec in Bucuresti sau Pitesti...il iau musai, ce sa mai..uffff
Multumesc tare mult amandurora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Am citit intr-un capitol precedent ca o parte din voi puneti alimentele preparate ptr bebei in cutiute care merg inchise etans. Despre ce cutiute este vorba?de la avent?am citit eu bine?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefyapost

sarut manuta fetelor!!!! sunt fff speriata! ea nu a facut asa niciodata..mai ne chinuiam cu supitele sau piureurile,dar fructele,cerealele si lapticul le "lingea" din farfurie(biberon)..nu mi-a lasat niciodata laptic in bibe

cea mai fericita de cea mai frumosa si sanatosa printesica Christina Gheorghia



9.03.2011




Intr-un timp cind eram eu activa, tu nu erai.Iti simtisem lipsa... Acum vad ca ai aparut, ...ai o minunatie de fetita. Sa va traiasca si multa sanatate!
Te vor linisti fetele cu experienta...

Mergi la inceput