Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(79)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Robert e responsabilul cu devalizatul casei
cand il iei in brate nu se uita la tine, e cu ochii dupa ce ar mai putea sa traga, sa roada, sa apuce cu mana
e belea copilasul asta
Razvi sta si se joaca cu jucarii, le zdrancane de numa, mai nou a invatat sa deschida portbagajul dela o masinuta si scoate piesele in ea (o masinuta care are gauri pe care se baga diverse forme) si le roade, uneori se chinuie sale bage si prin gauri,nu i prea iese lui, dar persevereaza
ii place sa se vada in oglida si stie ca daca inchide usa de la dormitor gaseste oglinda, care e pozata pe usa(nu l prea las eu decat daca sunt si eu acolo, ca altfel nu mai pot intra, usa se inchide din interior) si sta si se admira si chiuie de bucurie i se pupa,.... minune mare, narcisistul lui mama

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Hm, drept e ca eu nu prea stiu meniurile de la mac, burger nu-stiu-cum nu avem la Cj... Uneori imi iau de la KFC cate o aripioara, ceva, pentru ca imi place sosul lor de usturoi (de la care mi-e rau dupa aia, stiu dinainte, dar imi asum).

Andutza- de pisicuta Miruna-Georgiana (26.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Da ziki ii ies alandala nu stiu cum asa..dar se pare ca ea nu tine cont de "ordinea iesirii", deci are sus centru stanga, si sus lateral drepata. dar e umflata gingia si la ceilalti 2 (centru si lateral) sa vedem cand ii dau si aia

am pus la foc o supica de loboda cu legume si cred k ii bag si niste taitei. sper sa-i placa.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Ziki,
daca va trebui sa merg din decembrie la munca nu ma bag. Daca voi merge doar din ianuarie atunci de craciun sunt libera si vreau sa fiu si eu in lista. Se intelege acum? Adica serviciul asta ma incurca pe mine ca inca nu stiu sigur cand voi fi chemata.

Simo, sa stapaniti masina sanatosi.
Maimutica, cum e aerul in Spania?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

gabriela poti lua algocalmin, stiu sigur

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si printesa Irina Ana 29.12.2010

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Gata, am luat un agocalmin ca ma urcam pe pereti... acum ma simt mai bine. Mercic fetelor de raspuns.

ma duc sa culc piticutu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andutza_B

Simo, sa stapaniti sanatosi masinuta!! Ma tineam sa nu uit la fiecare mesaj, dar luata de valul aberatiilor pe care le-am tot postat... uitam sa va felicit!

Andutza- de pisicuta Miruna-Georgiana (26.01.2011)


multumim

pfuu...ceapa pane ? adica felii de ceapa trase prin ou,faina?? ca eu asa pricep..sau tocata ?



Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Simo...sa stapaniti sanatosi masinuta..asteptam sampania
copilu' meu e in greva azi..s-a trezit la 7;30 si de atunci nu vrea sa doarma...si fa angelico mancare cu el in brate,ca daca il pun in vreo jucarie zici ca-l dau la orfelinat asa urla
acum a descoperit o jucarioara cred ca-l tine max 5 min..dar nah,paucai si eu sa scriu ceva si sa mai citesc,ca deh...e musai
va pup cu dragca nush daca mai apuc ceva pe ziua de azi..cred ca-i dau sa haleasca si fug afara cu el..poate doarme si el putin

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Mai, rondele... dar pline. Ca si cum tai ceapa in felii, da. Si date prin ou si faina. Si chiar au fost bune.

Andutza- de pisicuta Miruna-Georgiana (26.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Neata!

Ma bag si eu la cadouri. La serviciu la mine se practica treaba asta, cu trasul la sorti. Cred ca e o moda occidentala. Dar simpatica.

ADRYIII, si eu tot fara. Nu ma plang si nici nu ma ingrijorez. Este posibil sa nu ai menstruatie deloc cat timp alaptezi.

SIMO, asteptam pozici cu noua achizitie! Hihi, iar beeeem!!!

MAIMUTICA mare si MAIMUTICA mica, va pupam cu drag! Asteptam noutati si pozici!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput