Vara 2011, amintiri de vacanta (concurs)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Albumul il gasiti www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">aici.

Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

eu zic ca orice vacanta din 2011 poate intra la concurs - daca e totusi fara zapada. (ca vorbim de vara :)))



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

eu nu apar in album cu cele doua poze!!!1si le-am trimis....


de ce?



*Blackmoon Lady 20+cu un omuletz colocatar si lipistocul meu iubitRebecca
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

my lady, relax, vor apare.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

my lady, relax, vor apare.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

pai vias le-a trimis dupa mine...si ale ei sunt!

pentru linistea mea:le-am retrimis



*Blackmoon Lady 20+cu un omuletz colocatar si lipistocul meu iubitRebecca
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

pozele apar pe rand - cu putina rabdare le veti gasi pe toate in Vara 2011 amintiri de vacanta



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Wow ce poze frumoase au aparut!

Va asteptam cu poze - nu uitati sa lasati amintirea vacantei in albumul acesta de vacanta.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adisirazvan spune:

O intrebare: in regulament scrie ca inscrierile se fac pana in 3 decembrie, iar castigatorii vor fi anuntati pe data de 5 decembrie. In 2 zile se realizeaza si votul publicului si cel al juriului?

hainutecopilasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

adisirazvan - ai dreptate!!! e o greseala undeva, verific.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

am modificat data in regulament - deci pozele se primesc pana la data de 3 noiembrie 2011 (inclusiv).



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput