Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(78)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Mirela, pe mine n-ai sanse sa ma bati, nah!


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

neata si de la mine ... eram bine dispusa, dar am ajuns la ultimele postari si mi s-a luat cheful ...
am fugeaaaaaaaaaaaaaat ca sa nu ma spumez si eu ca nu vreau sa plec , inca, de pe forum !!!!!!!

va

angie andrei este mult mai bine, parca bubitele au disparut de tot, mai avem muci. si se trezeste des noaptea din cauza refluxului...asta e !
aaaaaaaaa si se arata al 5-lea dintisor..apare sus !

Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

simo acum citii ce scrisasi
doamne fereste.....balamuc cu copii astia

ieri dupa faza cu scrumiera, Razvan s a agatat de un scaun si a cazut, scaunul lovindul in arcada
zbierete ca la balamuc....vad ca nu s a invinetit
pana n se insoara ii trece

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mayane

Mirela, pe mine n-ai sanse sa ma bati, nah!


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)



tot te prind eu

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Gata doamnelor, va rog sa reinstaurati disciplina. Si pe forum, ca si in viata, unii oameni ne vor place mai mult sau mai putin. Uneori ne simtim prea... sau prea... (a se completa spatiul punctat dupa dorinta). Cum omul comunica peste 70% prin limbaj non-verbal, pe forum e greu sa intuiesti intonatia sau mimica fetei. Ne mai suparam, ne mai impacam. In fond, fiecare dintre noi are aceleasi drepturi cand e vorba sa scriem ce ne trece prin cap. E optiunea noastra daca luam ce nu ne place ca pe un atac sau ignoram.
Pace voua!


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

daaa, doamneeeeeeee, aminnnn

ca sa mai radem un pic

si ca sa revenim la starea de mormantare, a murit Johnny Raducanu, sa i fie tarana usoara

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela2


si ca sa revenim la starea de mormantare, a murit Johnny Raducanu, sa i fie tarana usoara



Dumnezeu sa-l odihneasca !!!

Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Oh, ce pacat... Era un mosulica tare simpatic si de viata, pe langa toate celelalte merite cunoscutesi recunoscute...
Sa se odihneasca in pace.


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

eu nu cred ca e vorba de placut. si nici nu s-a certat nimeni propriu-zis. nu fugiti toate!
e vorba de batut apa in piua pe una si aceasi treaba fara a incerca sa vezi daca nu cumva e nitica dreptate si la celalalt.
eu una asta inteleg. una e sa dezbatem pasnic 1001 de subiecte, si alta e sa vrem mortis sa avem dreptate la fiecare din cele 1001 de teme.

repet, eu inteleg dorinta unuia si a altuia de a pleca (fie doar si pentru o perioada) departe de forum. Nu e ceva personal, si ni se poate / va intampla fiecareia la un moment dat. Daca trece, ne intoarcem. Daca o consideram o experienta total suparatoare si ratata, o lasam balta cu forumitul si gata.
Am trecut si eu prin asta, dar sunteti atatea care imi sunteti dragi aici, si invat atatea lucruri noi de la voi, largindu-mi orizontul, ca nu am putut sa stau prea (mult) departe.
Asta nu inseamna ca unii oameni nu o fac, si au motivele lor bine intemeiate.

Si cu asta, gata. Inchei si eu, ca vad ca iar au venit nori gri asupra forumistelor noastre. Ideea e ca nu trebuie sa va suparati nici pe cei care pleaca, nici pe cei care sunt cauza plecarilor.
Shit happens, suntem adulte si mature, si mai ales suficient de bine-voitoare sa stim sa facem fata si plecarilor, si supararilor, si intoarcerilor.
tuturor!


sanziana, de doi pestisori flavia- 19.03.2006 si felix- 26.02.2011
din cuibusor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Hai sa va mai dau motive de ras..de mine normal.
m-am decolorat si m-am vopsit.
jnumate de cap a iesit roscat..jumate e la locu lui..negru.
pe urma am bagat o vopsea ciocolatiu intens..deci am doua culori,dar nu arata rau,zici ca e intentionat facut asa.
m-am facut acasa (sa nu faceti asa ceva)..am bagat tone de masti si arata ok..nu e matura.
am zone roscate,zone negre,cateva suvite..ee,pe total e ok.
n-a observat nimeni pana acu ca m-am vopsit,ca cica nu se vede.
de nu imi spune sotul diseara ''te-ai vopsit draga mea?''..si-o ia rau de tot.
de rade cumva de podoaba mea capilara..si-o ia mai rau.



Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput