Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(78)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

MAYANE -
LORI - si pe tine

TUNDE - o sa ploua cu PM-uri la tine, doua-s ale mele
iti foarte multumesc inca o data, e super oferta si super mamica!

sanziana, de doi pestisori flavia- 19.03.2006 si felix- 26.02.2011
din cuibusor

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Sanatate bolnaviorilor, ca vad ca-s din plin. Andrei e mai bine, Diana tot asa, de azi facem si aerosoli.
Tunde parca tu ziceai ca de parinti inconstienti ca-si duc asa copiii, nici mie nu-mi place faza, dar sunt unii care lucreaza si n-au ce face cu copiii. Si pe mine m-a intrebat asistenta de acolo daca are cu cine ramane acasa, daca nu, s-o duc asa. Oricum la ea in grupa cam toti is mucosi deja si tusesc. Faza-i ca eu n-o duc asa pentru ca nu-si sufla ca lumea nasul si trebuie s-o aspir altfel se infunda de nu mai poate vorbi. Si pe cand o sa-i treaca s-o duc, iar o s-o luam de la capat si tot asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

ZIKI, de la linkul ala al tau mi-am luat eu (acu daca stau sa ma gandesc, nu crezi ca atentezi cam des la buzunarul meu?...sau oare pun eu botuk prea usor la tot ce vad pe aici?)
Nu e vrajeala, doar ca aia cu 2 mil sunt top-shop, astia-s altii. Si tre sa plateasca si reclama la TV, deh. Aparatul tot aia face. La mine zace in baie la fel de bine si pe 1 mil si pe 2

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Lorich, aia cu juma de pret era pe alte campii - era si pe feisbuc o reclama... nu pe site-ul original.
Edit: bal meu zace in sufragerie, sa ma impiedic de el, sa-mi strice pozele, si tot nimic

"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

A! Si inca ceva ZIKI - de la link-ul ala al tau de demult nu mi-am luat doar relaxu lu peste, am mai trantat vreo 5 produse in cos (unele mai utile ca altele - casti wireless, maruntitor pt usturoi etc.)

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxx26

ZIKI, de la linkul ala al tau mi-am luat eu (acu daca stau sa ma gandesc, nu crezi ca atentezi cam des la buzunarul meu?


ah, m-a prins. cu martori. va trebui sa imi schimb strategia. totusi, paream ok, ba carturesti, ba relax and tone, nu credeam sa bata la ochi! las' ca-s bune la casa omului, te vreau mai frumoasa si si mai culta, na!

si doi (LORI, sa nu citesti!):

Citat:
Aparatul tot aia face. La mine zace in baie la fel de bine si pe 1 mil si pe 2


shhht! n-auzisi ca isi lua femeia cu 2 mil in loc de 1? mai pui si tu sare pe rana

sanziana, de doi pestisori flavia- 19.03.2006 si felix- 26.02.2011
din cuibusor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

Daca tot sunteti la cap "sa ne transformam in ceva frumos" sa va zic si io rezultatul a 2 luni de sport cu antrenor: 1 kil pierdut! da, da, UN KIL
Drept ii ca se aseaza altfel carnea pe mine si chiar am intrat in niste pantaloni mai vechi. Antrenoru' ma abureste ca cica fac muschi si astia atarna mai mult decat grasimea.....
Dar 1 kil, ce naiba, parca ar fi o gluma proasta.
Plus ca se intampla ceva ciudat cu pulpele mele, arat ca o maracuja uitata pe un raft de supermarket. S-au format ca niste valuri pe picioare, ca si cum muschiul s-ar distinge printre insulele de grasime. Inainte eram mai rotunda dar eram uniforma! acuma zici ca-s stafidita pe alocuri si arat mai rau ca inainte.
Of, abia astept sa vin in tara sa-mi fac niste sesiuni de masaj, sa ma mai uniformizeze otara.
In alta ordine de idei dupa prima sedinta de laser am pierdut 80% din par. Sunt atat de incantata, imi vine sa urlu de fericire. Joi am a doua sedinta si am sperante mari sa scap de parul asta nesuferit. Imi pare atat de rau ca am asteptat atata, sa fi facut asta acum 5 ani alta era situatia. Mi-am propus pana la Craciun sa ma fac fabuloasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Am incredere in Lori ca e mai hotarata decat mine...i-am zis deja ca al meu zace aruncat... Cred ca ea o sa faca treaba buna, nu ca mine!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput