Sept-Oct'10!LMA Antonia, Maria, Petru!(76)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

mai adaug si eu o cafeluta cu mult, mult lapte( cine mai doreste).
Just, si mie mi-e tare dor de scoala. Este totusi un sentiment placut sa te intalnesti cu fosti elevi si sa te roage sa te intorci. Orele mele au fost preluate de titularul scolii care are diagnosticul de schizofrenie..
o zi superba va doresc!
La multi ani, "Pomperia" romana

Mami Anca cu Andrei Ionut
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Salutare!

Succesc Iustina, Razvan si Dimitrie in noul (si primul) an scolar!
Sunt obositaaaa...de mult nu m-am mai trezit la ore dintr-astea... Faza naspa e ca acum Darian doarme dar eu nu pot dormi cu el, nu stiu de ce.

mamica de Andreea Bianca(05.12.04) si Victor Darian(05.10.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

La multi ani sarbatoritilor!

Buna,
suntem deja in a doua saptamana la cresa, cresa de stat. pot spune ca ma trateaza cu eject, nici nu ma baga in seama.Cum vede copii, eu nu mai exist.
Spunem o groaza de cuvinte, stim unde-s ochii, gurita, nasucul, facem 2-3 pasi singurel, aruncam jucaria si spunem jos sau ne uitam la bec si spunem sus.
am fost la neurolog si e super ok. nu mai avem varsta corectata.
Nu am cuvinte sa le multumesc lui Dumnezeu si Maicii Domnului pentru aceasta minune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

La multi ani tutror sarbatoritilor!!!!!!


buna dimineata si de la noi

Multumesc fetelor pt raspunsurile cu privire la mango....m-am dumirit eu intr-un final
Cameluska, multumesc pt pontul cu retetele d pe net.....Olivia multumimpt site

Camisv vazut poze pupam frumosul ce de copilasi pe acolo....mi-au dat lacrimile cand am vazut tavita, tortuletul, a trecut si trece timpul mult prea repede

Ana....hehe ai fata mare , felicitari pt mersul in 4....(acum nu o sa mai ai liniste...sa vezi distractie de acum

Histamina felicitari pt progrese, ai baiat mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

Fetele legat de ou, eu ii dau o data pe saptamana....ii fac "ou moldovenesc" (spart in apa) si in timp am inceput sa ii dau si din albus.... nu a avut nici o reactie....chiar ii place tare mult oul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

La multi ani sarbatoritilor!

Buna,
suntem deja in a doua saptamana la cresa, cresa de stat. pot spune ca ma trateaza cu eject, nici nu ma baga in seama.Cum vede copii, eu nu mai exist.
Spunem o groaza de cuvinte, stim unde-s ochii, gurita, nasucul, facem 2-3 pasi singurel, aruncam jucaria si spunem jos sau ne uitam la bec si spunem sus.
am fost la neurolog si e super ok. nu mai avem varsta corectata.
Nu am cuvinte sa le multumesc lui Dumnezeu si Maicii Domnului pentru aceasta minune.


Asa e si Dimitris....e cel mai fericit cand sunt copii p langa el

Cum s-a comportat cand l-ai dus prima oara la cresa?a plans?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris26 spune:

Bun ziua!
Felicitari Histamina pt evolutia lui Sebi, sa-i dea Domnul sanatate multa sa va bucurati de el toata viata!
Anca, tu ai nevoie de coafeza si cosmeticiana, vii in Buc? Pot sa iti recomand pe cineva pt machiaj banuiesc, daca ai nevoie vb prin pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Salutare, mamici si copii!

La multi ani tuturor copilutilor care si-au serbat ziua de nastere, sa creasca mari si fericiti!

Multumim pentru urarile de succes adresate Iustinei! Si din partea noastra, mult succes noilor bobocei, indiferent de institutia la care merg - cresa/gradinita/scoala!

A fost f. bine la scoala si in prima si in a doua zi, sper sa fie bine si maine, deja au o tema - prima - de facut un desen - clasa mea...cred ca mai multe griji si emotii avem noi decat ea. Sper sa-i placa in continuare. Poze din prima zi de scoala, sa ne laudam putin:
https://picasaweb.google.com/105133124390231857633/September122011?authkey=Gv1sRgCMb5k97c2dDBeg#5651393307154952978

O zi cat mai buna va doresc!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanamera spune:

La multi ani Summertime !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns summertime spune:

Citat:
citat din mesajul lui tanamera

La multi ani Summertime !!!

Mamica lui Albert (17.10.2010)


Te pup, mamica lui Albert



Mergi la inceput