Sept-Oct'10!LMA Antonia, Maria, Petru!(76)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

MARI am vazut pozele cu Petru !! Ce mare si frumos s-a facut !! Sa-ti traiasca!!!

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Multumim mult pentru urari, ma bucur ca nu ne-ati uitat !

La multi ani, Matei, zambaret dulce !
La multi ani, Marian !
La multi ani, Maya !

Sa fiti fericiti, dragi copii !

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Spre rusinea mea, nu am mai reusit sa intru pe forum, timpul nu ajunge niciodata cand ai doi copii . Mai urmaresc 'din 4 in 4' ce posteaza fetele pe FB, dar nu pot tine pasul cu ele, n-am nici o sansa .
Nici nu stiu ce sa va povestesc despre Irina...
De pe 6 septembrie si-a facut curaj si a inceput sa mearga singurica. Acum ma trezesc cu ea in spatele meu peste tot in casa si inca nu ma pot obisnui .
In schimb la capitolul 'vorbit' stam mai prost, nu avem cu ce ne lauda. Dar promitem sa exersam

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Citat:
citat din mesajul lui camisv

Buna seara,

Am si eu o intrebare: copiii vostri sunt tot timpul atenti la comenzi? T. cand se joaca cu ceva interesant pot sa ragusesc ca nu ma baga in seama, mai mult se enerveaza daca il perturb. Il mai pacalesc cu "uite ce are mama" si atunci se uita la mine. Ma intreb daca este normal sa faca asa?

Camelia, mami de Tudor (10/9/10)


Stai linistita, Cami!
Si Maria are momente cand nu este atenta la mine intrucat este concentrata la altceva. Atunci trebuie s-o strig pe nume de cateva ori sau sa o fac sa ma priveasca in ochi ca sa fie atenta la ce ii spun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mari-Mariuk

Mama va fi operata abia vineri deoarece dr asteapta sa vina proteza pt sold

Mariuk, fericita mamica de VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)

Poze Vlad



Doanmne ajuta sa treaca cu bine de aceasta incercare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei!
Irina Alexandra, Matei, Marian, Maya, sa cresteti mari, sa fiti sanatosi, voiosi si sa va bucurati parintii! LA MUUUULTI ANI!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Si inca o postare si sper ultima pe seara asta:

ZICEA CINEVA CEVA DESPRE O INTALNEALA????
VREM SI NOI!
DACA DA, UNDE ESTE SI MAI ALES, CAND?
eventual postati pe prima pagina informatiile necesare si cine e doritor sa se inscrie acolo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Buna dimineata!

va las cate o cafeluta, suculet sau ceai cald. Tortul il servim mai tarziu

Mami Anca cu Andrei Ionut
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

LA MUUUULTI ANI, IONUT!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Buna dimineatza!

LA MULTI ANI, IONUT!!!

Eu sunt din ce in ce mai obosita pt ca M are foarte multa energie si modul lui preferat de a o consuma este mersul asa ca am ajuns sa iesim de vreo 3 ori pe zi afara ca sa dea ture Sper ca pana la an sa inceapa sa mearga singurel ca altfel e vai de spatele meu

O zi buna!

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

https://picasaweb.google.com/109290866538691083533/QlYZoC?authkey=Gv1sRgCKrt0LG1l43ntAE#5638841906656249442

Mergi la inceput