Sept-Oct'10!LMA Antonia, Maria, Petru!(76)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui just_me31

Neatza
Bebelusii vostrii cate somnuri au si la ce interval?
Daca aveti mop cu aburi astept pareri , si firma cea mai buna
Azi e ziua intrebarilor "intrebatoare "

parte a sufletului meu Dara Maria 15.10.2010



de cele mai multe ori imi doarme odata pe zi (la pranz) cam 3 ore.....dar are si zile cand are primul somn pe la 11(cam de o ora si dupa pe la 3 jumate( cam 2 ore.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna ziua.
Acum o ora in urma mama a fost urcata in salvare cu destinatia Bucuresti, spitalul Floreasca, pentru operatie. Va pleca si sora mea cu microbuzul, sa stea cu ea. Doamne ajuta sa fie bine dupa operatie!
Multumesc pentru sustinere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

MARI

Eu de cateva zile nu o mai culc dimineata. Doar un somn de 3 ore de la 14:00-14:30. Daca doarme dimineata,nu mai vrea sa doarma dupa-masa!

Astazi sunt cea mai fericita mamica din lume!!! Maia a papat un castronel plin de legume cu carnita,dar cel mai important e ca o papat CU LINGURITA!!!! Si toata masa a durat cam 13 min,va dati seama ce fericita sunt azi??

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_25

MARI

Eu de cateva zile nu o mai culc dimineata. Doar un somn de 3 ore de la 14:00-14:30. Daca doarme dimineata,nu mai vrea sa doarma dupa-masa!

Astazi sunt cea mai fericita mamica din lume!!! Maia a papat un castronel plin de legume cu carnita,dar cel mai important e ca o papat CU LINGURITA!!!! Si toata masa a durat cam 13 min,va dati seama ce fericita sunt azi??

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

BRAVOOOOOOOOOOO!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

bravo Maia

Mami Anca cu Andrei Ionut
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Felicitari Maia!

mamica de Andreea Bianca(05.12.04) si Victor Darian(05.10.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

bravo Maia!
Anca felicitari pt dintisorul nr.7!
Ana foarte bine iti sta cu noul look!
Mari sa dea Dumnezeu sa fie bine!
eu aseara am fost la o nunta si am ajund la5 dimineata acasa...elenys a stat cu mama pana la 10...fiindca a trebuit sa plece ca as mai fi dormit...
elenys ziua doarme 2 ore...mai nou intr-o singura repriza...alteori in 2 reprize.....seara la 9 facem baita si la 9-30 doarme...pana dimineata la 8.30-9...
maine trebuie sa gatesc ciorba si felul 2 nu stiu ce sa fac....
va
pup

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/Elenys10Luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameluska spune:

wow, Maia tine-o tot asa , sa fie din cauza schimbarii de look a mamei?

Mamica fericita de Ioana Adelina [10.09.2010]

Petrecere 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

Mari, multa sanatate mamei tale

Maia, te-ai facut fetita mare..de cand astepta mama clipa asta; chiar asa, Ana cum ai reusit?



Nico, mami Larisa 15/09/10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Buna ziua!

Anca, felicitari pentru dintele nr.7! Matei are 7 dinti de o luna, altul nu a mai iesit , toata lumea se mira
Mariuk, multa putere cred ca iti este foarte greu, mai ales ca este departe acum.
Ana, felicitari pt Maia! Iti sta foarte bine cu noua tunsoare si m-ai influentat azi m-am tuns si eu
eveline, cum merge scoala?
just me, Matei doarme de 3 ori pe zi pentru ca si alearga mult (de o manutza cu mami), bine, seara se culca la 22-23.
camisv, multa sanatate!

O zi buna!

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

https://picasaweb.google.com/109290866538691083533/QlYZoC?authkey=Gv1sRgCKrt0LG1l43ntAE#5638841906656249442

Mergi la inceput