Strugurasi S-O11-Hai Irinush,Andr@,Hayat (110)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sept-Oct2011 spune:

Mesaj de la Hayat:
"Hello! In maxim 24 de ore o sa ne vina nazdravanul pe lume.Am deja dilatatie de 2 degete.Mi-a mai facu8t dna dr inca 2 dexa in fund si am inceput sa sangerez si sa am contractii. Maine implinim 36s,dar bebe e un pic mai grabit se pare.am emotii mari. Pupici.Hayat."

Hai Hayat
Hai Andr@
Hai Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

ups! nu vazusem mesajul tau May cand m-am apucat de scris si de postat mesajul de la Hayat

ii tinem pumnii lui Hayat, andr@, andreea si dananagi!!!





36+ cu DPN 02.10.2011 si mamica de Iannis 2 ani +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sept-Oct2011

Mesaj de la Hayat:
"Hello! In maxim 24 de ore o sa ne vina nazdravanul pe lume.Am deja dilatatie de 2 degete.Mi-a mai facu8t dna dr inca 2 dexa in fund si am inceput sa sangerez si sa am contractii. Maine implinim 36s,dar bebe e un pic mai grabit se pare.am emotii mari. Pupici.Hayat."

Hai Hayat
Hai Andr@
Hai Andreea


Eu eram ,ce tare,toate trei am scris mesajul ...
O sa scriu la titlu si pe Andreea, si o sa scriu si pe prima pagina,cand im ida voie pitica. Acum o tin in brate si tastez cu o mana,ca ea papa ,si eu pap,si mai si scriu.


Si buna dimineatza!!

Vaaai,am niste emotii de nu va pot spune. Cred ca pentru Jade, Hayat si Zubi am avut cele mai mari emotii. Pentru primele doua ca au fost cu problemute si pentru Zubi ca era asa de speriata.

Apropos,zubi,indi mic e chiar indi mic din poze. Ai un frumusel de copil,sa va traiasca ,sa va lumineze fiecare zi a vietii !

Pentru Raisa
Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

hai ANDRA







HAI IRINUSH







hai ANDREEA... HAI BEBE SA VEZI APARTAMENTUL NOU, CAMERA TA, SI OCHISORII LUI MAMA SI TATA







HAI HAYAT.. HAI SCUMPA CA AI SUFERIT DESTUL, HAI BB OCTAVIAN , HAI BB SANATOS, FRUMOS SI FERICIT, O MAMI CU LAPTIC SI LINISTITA







Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

ce emotii am! mai ales ptr Hayat care s-a chinuit atat in spital ccu injectii, perfuzii si mediul de acolo! mai are un pic si scapa de toate astea si se vede cu bebe sanatos in brate, acasa!!!


36+ cu DPN 02.10.2011 si mamica de Iannis 2 ani +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

Azi merg sa iau ultimele chestii pentru bagajul de spital si cercelusi pentru bibi
am vazut unii de aur alb (eu nu suport aurul galben) cu oietricele albe, mici mici si frumosi. sper sa nu se fi vandut.

Seidana, cand i-a pus cerceii lu bibi a ta?

36+ cu Beatrice Ana

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

eLLY ..TEORETIC nu as avea incredere in oricine, insa cu dr asta s-a creat un click, si imi place de ea pt ca nu e cu medicamente imediat..
si pana la urma cui sa ii cer sfatul? oricum e mi-a fost recomandata de medicul meu de fam, care ma cunoste de o viata din postura de prieteni de familie...


Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

Fetelor, Hayat multumeste la toate ptr incurajari si motate! Ne va tine la curent cu evolutia si ea spera sa mai stea bebe si azi totusi

Imi inchipui ce emotii are Hayat, daca noi avem asa emotii (si trepidatii as zice in cazul meu)

Abia astept sa-i fac o vizita, cand deschide sezonul de vizite



36+ cu DPN 02.10.2011 si mamica de Iannis 2 ani +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Neata!!

Urez si eu fetelor ce urmeaza sa nasca nasteri usoare si bebei perfecti!!!

La noi vestile sunt urmatoarele: vinerea viitoare ne internam si in we se naste cea mica. Nu stiu exact ziua cezarienei dar va fi ori 17 ori 18 (39s).

Sper ca pana atunci cea mica sa mai creasca macar un pic si ma rog in fiecare zi la Dumnezeu sa fie sanatoasa.

Uitasem: la multi ani Mariilor si Marianilor de pe forum si din viata noastra!
Oana 37+ cu Maria Ecaterina

Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

Oana, bafta multa!
hai ca o sa fie bine. daca era ceva in neregula zicea doctorul ceva, nu?


36+ cu Beatrice Ana

zebraroz.ro

Mergi la inceput