Dulceturi si papanasi de 4 ani! La multi ani!(435)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

La multi ani Mariii!!!

Sa aveti o zi magica!

ce e cu tabul ala de sondaj ca ma incurca???



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

La multi ani Mariilor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Azi nu avem nici un sarbatorit?

Rox, ce seamana copii tai unul cu celalat!Foarte frumoase pozele!Copii si mamici!!!

Azi reincepem FTK, saptamana viitoare dansul. Am cam iesit din ritmul acela-scoala, dans, Ftk, si alte activitati. Sper sa-mi recapat indemanarea cat mai repede.

Abia astept sa incepem scoala, gradi, se vede ca sunt cam plictisiti copii fara vreo activitate stabila.
Alex ieri imi zice, ca anul asta este mult mai destept, ca a invatat multe lucruri noi in vacanta.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

La multi ani tuturor Mariilor!!!!!!!!!!!!





Cecilia si Cristian Matei
(07.09.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Ce este cu linistea aceasta aici???????????

Alina, ce face Olivia??????
Este bine ca reincepeti activitatile, poate cam greu toate odata, dar cred ca este mai greu pentru noi decat pt ei....ei se acomodeaza cu programul cel mai repede.
Parca la FTK nu mai mergeti in Tineretului, noi o sa incepem acolo engleza, 2 zile pe saptamana, tot din septembrie. Deocamadata in afara de gradinita si engleza, nu mai are alt program....vedem cum decurg lucrurile si cat de obosit o sa fie, ma gandeam la carate,din primavara, tot la sediul din Tineretului, depinde de programul meu, care este infernal anul acesta. Daca anul trecut am jonglat cu orele sa am 95 % dimineata anul acesta o sa am cel putin in doua zile dupaamiaza....nu stiu cum ma voi descurca cu Cristi, trebuie sa gasesc pe cineva sa stea cu el in caz de nevoie...cand nu ajunge tati...nu o sa pot sa-l iau cu mine mereu.... greuuuuuu.







Cecilia si Cristian Matei
(07.09.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor de astazi !!


Natalia-Ioana
Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

La multi ani Mariilor!

Eu sarbatoresc prin munca, tare multa, ca ma tem ca nu ajung la interviul cu bona. Menajera nr 2 a fost ceva mai bine ca nr 1.

Scolarita e bine, multumita de scoala. Imi raspunde cu greu ce face, si asa in doi peri: "Ce sa fac? Lucruri obisuite".

Rutina actuala, pana incepem engleze si picturi este sa fie luata Alex si apoi Andrei. Si Alex vrea sa il ia ea personal pe frate-sau, asa ca intra ea in gradi dupa el, il ajuta sa se incalte si il duce la poarta.

Alina, succes cu noul program de optionale. Noi avem numai FTK la Andrei, in rest din octombrie incep activitatile.

Erina, ziceai de fitze la voi la gradi, sa vezi la scoala... Ce de VIP erau pe la deschidere...

Roxali, sa stii ca isi poarta ochelarii foarte constiincios.

Cecilia, multumim mult de aprecieri. La engleza in Tineretului vor merge amandoi, martea si joia, de la 5 cred. Voi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

La multi ani Mariilor!

La multi ani si copilasilor care au implinit deja patru ani!

Miru e un pic racita,sper sa-i treaca zilele astea,caci luni mergem la gradi...ce goala o sa mi se para casa fara ea..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

La multi ani in special Sfintilor Maria de Luy , Maria si BikMaria, Antonia, Andra , Lisa mare si Lisa mica , Maria de Nana, Alex de Rox , Emma , sotior de Elena . Daca am mai uitat pe cineva sa stie ca-i urez la multi ani

va las ce-am primit eu azi pe email :

Citi#355;i #351;i v#259; cruci#355;i!

• O ma#351;ina invizibil#259; a ap#259;rut de nic#259;ieri, mi-a lovit vechiculul #351;i a disp#259;rut.

• Ca s#259; evit lovirea barei ma#351;inii din fa#355;#259;, am c#259;lcat pietonul.

• Pietonul nu #351;tia în ce direc#355;ie s#259; se îndrepte, a#351;a c#259; l-am c#259;lcat.

• Stâlpul de telegraf se apropia repede. Am încercat s#259; virez când el m-a lovit în fa#355;#259;.

• Am claxonat pietonul, dar el se holba la mine.

• Ma#351;ina din fa#355;a mea a lovit pietonul, dar acesta s-a sculat a#351;a ca l-am lovit #351;i eu.

• Cealalt#259; ma#351;in#259; a intrat în mine f#259;r#259; s#259; m#259; aten#355;ioneze asupra inten#355;iilor ei.

• M-am lovit cu un camion care sta#355;iona, venind din sens invers.

• Am plecat de la marginea #351;oselei, m-am uitat la soacra mea #351;i am trecut peste parapet .

• Încercând s#259; omor o musc#259;, am intrat cu ma#351;ina într-un stâlp de telegraf .

• Conduceam ma#351;ina de 40 ani, când am adormit la volan #351;i am avut un accident.

• Când m-am apropiat de intersec#355;ie, un semn stop a ap#259;rut în locul în care nici nu semn stop nu mai ap#259;ruse vreodat#259;.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Multumesc frumos pentru urari .
Si intr-adevar, a fost o zi magica: Eliza nu trebuie operata de polipi. I-a iesit la audiograma ca are urechile infundate (de la raceala). Refacem testele peste vreo 2 luni.

Mergi la inceput