Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

aaa...si spunem mama, papa, baba si tipaaaammmm...

AMR:5 kg

Mamica de minune Antonia Luiza (18 feb.2011)
Multumesc Doamne, multumesc parinte Arsenie Boca, multumesc sfintelui Spiridon si Fecioarei Maria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_night spune:

Neata!
Noi o sa fim in concediu urmatoarele doua saptamani, va rugam sa nu ne puneti absenta . Fug la ultimele bagaje!

Anca, mamica fericita a Dianei Maria (02 ian 2011)

Copiii trebuie sa fie indulgenti cu adultii. (Antoine de Saint Exupery)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

neata si de la noi,
avem mari probleme cu dintisorii, asa ca va rog daca puteti sa ne ajutati si pe noi cu o idee de unde putem sa luam Camilia;

Roxana mami de Maria-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

ocsana incearca pe okazii, era un nene care vindea camilia, am luat si eu de la el prin vara
pup

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Neatza fetele.
Multam' de cafelutaMirelush.
In privinta fumatului.La noi toata lumea fumeaza, mai putin eu si cumnata. Nici nu ma stresez cu asta ca stiu ca atata timp cat nu sta in fumul de tigara nu are ce sa-i faca rau. M-am saturat sa-l tin intr-un glob de protectie. Dupa ce la tara a umblat toata curtea, a bagat nisip, nuci si iarba in gura. Nu ma mai stresez.E mai poluat aerul pe care il respiram decat mirosul de tigara care se imprima in haine.
Poate ca sunt iresponsabila, dar asa consider eu ca e mai bine.
Noi plecam la un gratar.
Pupici si o zi minunata.



Laura de mic si neastamparat Stefan-Mihai (06.01.2011)
He's a little bit of sunshine, he's a smile to light your days,
he will steal your heart and keep it with his charming little ways-
He's yoar precious baby boy, he's a gift from up above
who will fill your years with laughter and your lives with lots of love.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Neata

Multumim pentru sprijin si ganduri bune

Ocsanica;la noi e apa de ploaie camilia...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Neata buna!

Ocsanica dc e foarte rea durerea poti incerca cu orajel baby http://babyorajel.blogspot.com/ dar sa nu abuzezi. Adica nu dai mai mult de trei zile consecutiv si la intervale mari de timp. Amorteste foarte bine, e extrem de puternic si asta chiar ca-si face efectul la oricine. Numai sa pui f putin pe locul dureros sa nu ajunga sa inghita doamne fereste. Eu l-am comandat de la ei si f repede a ajuns.

Irinuka nici copila asta a mea nu se prea joaca singura decat daca sunt cu ea in camera, sau chiar langa ea. Depinde de zi. Mai mult de 10 min nu indraznesc sa o las singura. Am pus-o intr-o zi in rotobilul vietii pentru 5 min si ma gandeam ca e cam liniste in camera. Ajunsese la o floare si verifica gustul frunzelor.

Eu am observat ca nu ma mai deranjeaza asa tare sa o ia altcineva in brate. Cineva cunoscut evident. Nu-s nici foarte incantata dar nu ma deranjeaza. Dar nu vrea ea mereu. Cateodata se supara si zbiara asa de tare, parca m-ar certa. Cateodata ii place. Cum o prinzi.

Azi mergem la nunta de zi.


Ceva freza de nasa recomandati? Dra ceva rochie? Pentru o nunta de zi la inceput de octombrie?V-ati prins...vom fi nasi in octombrie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Mie asta mi se pare draguta, dar nu stiu ce sa zic...ar mai ascunde o burtica mica ceva....http://www.miresedisperate.ro/articole/Rochii-pentru-nase-Madrina-2011-692/1.html#gallery-main-photo

Si nici nu-mi dau seama unde o gasesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui adryiii

Mie asta mi se pare draguta, dar nu stiu ce sa zic...ar mai ascunde o burtica mica ceva....http://www.miresedisperate.ro/articole/Rochii-pentru-nase-Madrina-2011-692/1.html#gallery-main-photo

Si nici nu-mi dau seama unde o gasesc.

mami fericita de Elena Alexandra 17.01.2011

e foarte draguta rochita
vezi ca in meniu sus in dreapta scrie furnizori..poti da clic pe ele si poate gasesti modelul dorit
Freza..daca mergi la un coafor iti spune ce se poate face din parul tau..o vede ca si structura,lungime etc..forma fetei..iti alegi ce e mai avantajos si mai pe gustul tau..sa te simti bine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

tot Eu?
ce liniste e pe aici
va scriu de la bunici,de la tara..Sonic dormoleste..stau de paza..fra-su zbangane cu atv-ul prin curte..,pe drum..soacra face magiun de prune..ce idila

Mergi la inceput