Strugurasi S-O11- BV Theea ,BV Zubi!! (108)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

BUjo ,

in primul rand felicitari pentru micuta!

Acuma , eu cred ca medicul ori te a confundat ori e nebun si i s-a pus pata din senin...zau. Dar mai sigur te-o fi confundat. Daca nu tii neaparat sa il ai in continuare ca medic da- l in pisici ...daca vrei sa il pastrezi mergi si incearca sa vb cu el sa vezi care e problema.

Poate o fi avut vreo zi nasoala si acuma ii pare si lui rau pt cum s- a comportat...
oricum , nebuni sunt pe toate drumurile.

Bine ca sunteti voi in regula! Asta e tot ce conteaza!

Oana 36+ cu Maria Ecaterina

Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Oana sa stii ca mi-a mai zis cineva ca e posibil sa fi fost vreo neintelegere cu o alta pacienta. Eu nu m-am gandit insa acum daca pun problema... Hai ca poate cand l-am intrebat de cezariana era obosit si m-o fi repezit dar dupa cezariana sa nu vina deloc la vizita si sa imi vorbeasca asa, parca e prea de tot.
Am fost azi sa-mi scot firele si m-a intrebat medicul respectiv de ce nu mi le scoate medicul meu. I-am spus ca nu este disponibil si s-a mirat. M-a intrebat daca am facut vreun control dupa operatie i-am zis ca nu, nici macar o vizita si a zis ca nu a mai auzit asa ceva. Insa n-am vrut sa intru in detalii nestiind tipul de relatie dintre ei.

bujo mami de Filip si 38+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

bujo, ce idiot!
eu, sincer, dupa ce m-as reface, l-as lua pe sot de mana si m-as duce a el la cbinet si l-as face albie de porci pentru fazele astea.
sper ca nu te mai gandesti sa-i dai vreun ban.
bine ca sunteti bine.
asteptam poze si cu bibi de bujo.

vai, natalia, sper ca e bine acum :(

dbunny, eu nici nu mananc, nici nu beau apa :)
nu ma duc la pisu neaparat noaptea, ci ma trezesc asa pur si simplu ca intepenesc, ca imi sare somnu, de astea.
la baie merg de 2-3 ori pe noapte chiar daca nu beau apa de la 6 seara.
bine eu ziua stau cu botul in sticla ca sa recuperez. beau vreo 3 litri pe zi.

hai zubi, hai dana

35+ cu Beatrice Ana

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Si eu cred foarte tare tare ca te-a confundat ...nu i se poate pune cuiva pata chiar asa din bun senin...oricat de nebun ar fi ..

Oana 36+ cu Maria Ecaterina

Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Eu cred ca ma duc la un somn mic ca sa creasca sfrijita asta din burtica. ca de mancat am mancat bine ...sa nu fiu de deochi.


Oana 36+ cu Maria Ecaterina

Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Bujo, imi pare rau pentru experienta ta , cum ziceau fetele, important este ca sunteti voi doua bine .

Oricum ciudat comportament are medicul... pai cum sa te uite sau sa te incurce... nu l-ai vizitat 9 luni?
Dar probabil cel mai bine este sa mergi sa vorbesti... ca sa iti linistesti si sufletelul.


Hai Zubi!!!


Lena - 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Da bine acum... a stat putin la terapie din optiunea ei.. noi zicem ca ce s-a intamplat e eroarea medicilor, insa o las pe ea sa va povesteasca...
Si pitica e bine, papa si e fomista rau.. maine speram ca vin fetele acasa... oricum au ajutorul unei dr super in spital...

Bunny.. nici eu nu mananc cruditati deloc, lapte am baut si beau insa o sa incerc sa il scot... ieri am mancat branza pt prima data si ma gandesc ca de acolo durerile de burtica... nici eu nu ma ghidez pe principiul mananca de toate atata timp cat vad ca iubita mea se aduna din cauza dureri... prefer sa ma fac de 100 kg mancand paine unsa decat sa o vad pe ea chircita de durere...

..............HAI ZUBIIIIIIII...............


Cea mai fericita de Elena Alexandra (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

bujo cumva doctorul era dimasi sau damasi? daca da pana miercuri cand am plecat eu acasa a fost asa.. si nu numai cu tine.. cu toate pacientele lui, era o femeie care trebuia sa faca cezariana fiind operata de gland de doar 9 luni..si cica i-a spus ca s-a intors copilul si ca incearca natural...

una a vrut sa-i dea cv la control si i-a spus ca el are nevoie de seriozitate nu de banii ei..

imi pare rau sa aud ca si cu tine s-a comportat asa:(..dar toate spuneau ca pe timpul sarciniia fost lapte si miere.. si acum s-a schimbat total...

39+cu Kate Rina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Bujo important esta ca sunteti voi bine

Medicul acela este un idiot.Bine ca ai scapat de el.Eu una cred ca m-as fi dus la mdicul de garda si ii ziceam ca vreau ceza.nu cred ca refuza niste banuti.


Seidana, eu mananc totul fiert, nimic prajit,paine neagra, iaurt de baut, si fructele le mananc numai in compot facut in casa.


HAI ZUBI


HAI BEBE AYAN


Racheel fericita de struguras Anastasia-Maria (25.08.2011)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria26 spune:

zubi, eu zic ca nasti... daca e sange, elimini dopul..nastere usoara!
am fost si eu ieri la control.. a zis ca sunt ok, col inchis, bebe dolofan.. si daca nu nasc pana pe 11 sa ma duc la spital la control ca e de garda...avem deja 52 cm si peste 3 kg...


38+ cu Albert si mami de Andy 3 ani +

Mergi la inceput