Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (45)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:



Strumpitz, hai nu fii suparata ca poate cu acele solutii se vindeca printesica si o sa mai fie nevoie sa mai mergi la alte controale. Gelul de dus si samponelul i le poti pastra ca nu expira ele asa repede si usor si o sa tot ai nevoie...Pupam muuuult mica piscotica si vindecare rapida si tie cu ochiul.

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

ally acum.

strumf ce dr mai aveti si voi acolo


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Nr 4 este altceva...imi place pt ca acelasi tipar l-am urmat si eu la o nunta...dupa aceeasi poza...Nu am poze in calc asta sa iti arat. Eu zic ca depinde de decolteu si ”forma” rochitei.

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:



Am vazut rochia....parerea mea etse ca cea care merge mai bine este nr 2 sau nr 5 pt ca rochita este destul de ”imbracata”...dar tot 4 imi place cel mai mult. Ai inteles ceva? eu nu !

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

multumesc frumos. da cred ca trebuie o coafura "in sus"..nu pe spate sau pe umar.


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:



Exact, nu incarca pre mult! Ideal este ceva care sa lase umerii goi si sa scoata atat parul cat si rochita in evidenta. Luand in considerare lungimea parului tau care nu este prea mare...poti opta si pt indreptarea lui dar, cu ceva mai mult volum. Fugggg la datorie ca l-a luat somnul si vrea imbratisat!

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

ally - multumim frumos

yasmi - imi dau si eu cu parerea.pentru rochita ta, eu as zice 5...mi-a placut muulltt 3, dar pentru o rochita decoltata

strumph - piscotica si sper sa aiba efect crema si samponelul de baita

mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

yasmi nu sunt absenta, doar k ma simt foarte rau si nu prea imi vine sa scriu, sunt in perioada aceea a lunii si e horror mie imi place mult poza 5, e cu siguranta o coafura pe care as alege-o si pentru mine plus k e foarte greu sa nu stea bine! cat despre machiaj merge cam orice, machiajul cu mov vine bine oricui, in special blondelor bronzate merge si unul cu verde chiar si maro daca vrei ceva mai elegant. machiajul ti l faci undeva sau tu acasa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ioana,cris multumesc pt pareri. deci 5 are mai multe voturi

cris..las ca trec repede si aceste zile. eu sunt pe final dar parca asa m-am autoeducat ca trec repede zilele...2 sunt mai grele restuyl asa pe langa si imediat trec ieri chiar am fost si la piscina....de fapt pe langa fa ceva ce te incanta, binedispune machiaj mov, verde la rochia roz??? sau nu conteaza??

am plecat dupa buburuza la gradi!!! de abia astept sa o dragalesc putin!!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yasmi mie imi plce nr 3

strumph hai ca mergi la un dermatolog in romania
mai ceri o parere la un spital bun la urgente
sau la ceva particular
mai ceri o parere
eu asa as face
mama stie mereuy ce e mai bine
pt bebe


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mai fetelorrrrrrrrrrrr

eu ma confrunt cu po chestie
fata mea nu prea mai mananca laptic praf
de supt nu mai suge
offffffff
are 6750kg azi cand avem 5 luni
nu a luat f mult dar eu zic ca e bine si asa
adica arata bucalata si bulanoasa
dar cu toate astea de la masa de 6 sau 8 dimineata nu mai cere pana la 12-13 cand primeste 10-20ml supa si 40 ml piure de legume
si pana la 7-8 seara cand mananca cereale mai bea maxim 90ml lapte
si mananca cu lingurita 60 ml lapte cu 2 masuri de cereale
nu stiu ce sa mai credddddddd
offffff

Mergi la inceput