Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(73)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

nici in canada nu se gaseste batista bebelusului; acolo au un fel de pompita si tragi tu din nasuc, cu gura...nici pe departe la fel de eficienta ca bb.

la capitolul noi descoperiri culinare - kefirul de la Panda; e super; imi place la nebunie;

si mai voiam sa va mai zic de pachetele de tratamente corporale; a gasit sor-mea o reducere pe zumzi, si avem 18 proceduri la 1 milion. eu am facut pana acum vreo 3 electrostimulari,3 impachetari si 3 masaje, si nu stiu daca-i wishful thinking sau nu, da parca vad ceva rezultate;
iar la electro, la intensitate mare, am facut si febra musculara; sport din asta sa tot faci...

acum ma uit dupa oferte pt iasi, ca mi-as lua un pachet din asta si pt cat stau acolo, da nu gasesc oferte din astea in iasi...

fug, ca mi-a expirat timpul la calc; facem cu randul acum, e coada la calc lu buni ca la alimentara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns de_ea spune:

fragrant- uita-te pe redutti.ro ca se mai gasesc pt iasi.

Andreea, mami fericita de printesa Medeea 14.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

intrebare rapida: fierb la orez integral, apa s-a facut maroniu inchis-rosiatic, e normal?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

FRAGRANT, dau un semn in week-end, sper ca nu e tarziu. In timpul saptamanii nu am cum sa ajung pe la voi.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

ZUMZU; habar n-am daca e normal, la mine nu s-a facut asa. Fierbe de mult timp? Cat orez ai pus?

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

buna fetele

am intrat sa va adresez si eu o intrebare: copiii vostri plang in somn ?

a mea de o sapt in fiecare seara , de cel putin 10 ori , plange pret de cateva secunde , fara sa se trezeasca si doarme mai departe.... plansul e spontan , ca si cum ar fi reactia la o durere (crampa,etc)

voi va intalniti , v-ati intalnit cu asa ceva ?

si fata mea are Ca peste limita si dr. mi-a spus sa nu-i dau Ca deloc.
in ceea ce priveste Fe limita e de 11.4 iar fata are 11.7...dr. vrea sa-i dau fier pana face 15...ceea ce cred ca nu se va intampla. mai degraba ii dau ficatel sau ou... si se compenseaza mica "carenta" de care spune dr.

o dupa amiaza superba

Mami de dulce Amalia 19.ian.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns de_ea spune:

Andri31- si Medeea mai face uneori asa.Eu nu mi-am facut griji.

Andreea, mami fericita de printesa Medeea 14.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Si Alex mai plange uneori in somn, nu foarte des ....
Si tot asa uneori rade....

Vad ca unele dintre voi ati facut analize, noua nu ne-a spus doctorul sa facem. E din proprie initiativa sa v-a fost recomandat?

Dupa vreo 4 zile de borcanele legumele facute de mine au avut un mic succes, asa cu scarba dar tot a mancat ceva...


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

De inceput de toamna...

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

ANDRI, si Catalina mai plange uneori in somn, asa miorlait.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput